Atıcı - Avcı- Katil

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ya işe yaramayan olarak niteledikleri boğa ve inekleri ne yapıyorlar;????? pürüzlü deridir diyerek..anlatırken dahi canımın sıkıldığınıda belirtmeden geçemeyecem..kemikleri öğütmek için kullandıkları büyük dişlli makinenin içerisine atıp hayvan diriyken parça parça ediyorlar hayvan makine içine girdiğinde bir yere dönüyor ayağı kopuyor can havliyle yukarıya çıkmaya çalışıyor arka ayakları kopuyor bu durum 3 dakika kadar sürüyor ..bunun adı ne günah nede başka bir lugat...arkadaşında dediği gibi kurban olsunlar avcıya

Volkan ne diyorsun sen... :!:
    Hakikaten bu şekilde mi yapılıyor? :!:
    Sen gördün mü? ;(

• Evet bende youtube ta izlmiştim. Büyük bir kıyma makinesinin içine canlı canlı ineği atıyorlar.İnek ordan buraya savruluyor kopa kopa bir yandan kaçmaya çalışıyor. İnsan insanlığından utanıyor. X(

• testere filminde de domuzu atıyorlardı bir makineye.onun gibi bir şey mi?

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• yaw keşke izlemeseydim diyecem ama izledim aynen böyle oldu videoyu arıyorum izlerim dersen bulunca adresini iletirim sana

• ben almıyayım dostum şu gözler onu görmesin kör olsun daha iyi ;( benim derdimi tasamı unutduran varlıklar onlar :) onlarsız bir yaşam düşünemiyorum ben ;tacli# yapanların ALLAH belasını verecek günü geldiğin de,bu dünya da ekeceğiz öbür dünya da biçeceğiz mahsüllerimizi,ALLAH CC bizi doğru yoldan ayırt etmesin

• Bunlar nasıl insan bilader!! Canlı ineği dev bi kıyma makinasına atmışlar,hayvan bağıra bağıra yavaş yavaş kıyılıyor.Hıncım içimde kalıyor böyle şeyleri görünce ;hirr;