BB atan tabancalar icin susturucu olur mu?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • elimde bir adet ekol es55 bb atan tabanca ve susturucu var
    bu susturucuyu tabancaya takmak ıstıyorum fakat malum kaval namlu ve bb atıyor tabanca bı sorun cıkar mı?
    susturucu hatsanların pcplerı ıcın uretılmıs olan dısı alımınyumdan yapılma ıcı kece kaplı 3 bolumden olusuyor ve bolumler arası ortası delık pullarla ayrılmıs
    pullardakı delık capıda 5-6mm vardır acaba 4.5 mm lık bbler bu pulların arasından sorunsuz olarak gecer susturucuyu terkeder hedefe ulasır mı esas ogrenmek ıstedıgım bu yoksa hıc bulasmayayım mı?

ayrıca susturucuyu, silaha tup takılı ama bb yuklenmemıs halde elımle namlu onunde tutup denedım sesı fazlasızla kesti

susturucusuz haliyle cıkan ses PAT iken susturuculu halı pıt

• bence bı deneyın ıyı bısey olursa bızede haber verın. :) ıse yaramazsada susturucuya talıp olabılırım bılgınız olsun.

STRIKKER WORTEX

• Yahu sende zaten namludan susturucu var Volkan Hoca ;avci;

varda hocam yetmıyo gıbı ben gunduz bos oldugum ıcın aksama kadar balkondan atıyorum rahatsız etmeyım komsuları daha sıkayet gelmedı ama bellı olmaz ;tacli#

STRIKKER WORTEX