Hedef Kağıdı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar sizden rica etsem 10m, 25m, 50m ve 100m de kullandığınız hedef kağıtlarının ölçülerini yazabilirmisiniz? Sitede birçok hedef var ama kaç metrede kullanılacağını bilmiyorum. Bilgili arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. Herkese hayırlı forumlar

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Hedef kağıtlarının hepsini A4 boyutunda basıyorum. Ancak uzun mesafe atış yapacaksam koyu renkli olanları yada kontrast renkli olanları seçmeye özen gösteriyorum. Böylelikle arpacık ile atış yapacaksam daha rahat farkedebiliyorum. Ama dürbünle yapacağım atışlarda farketmiyor. Henüz bir buluşmaya dahil olamadığım için diğer arkadaşların nasıl bir yöntem izlediğini bilmiyorum. Ama hazır satılan hedef kağıtlarıda A4 boyutunda ve istediğin mesafe koyup ;tufey# . Saygılar

• Teşekkürler arkadaşım. Bende dediğin gibi yapıyım o zaman.

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;