Hatsan Mod 95 SAS & Optima 3*9*44 ışıklı dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dostlar öncelikle hepinize hayırlı forumlar dilerim. Yeni almış olduğum Hatsan Mod95SAS tüfeğime Optima 3*9*44 dürbünümü takmak istiyorum. Sizce bir sorun teşkil edermi? Dampa ayak almam gerekirmi? Birde yatagunda bulunan boğaz çapı 25,4 mm olan dampa ayak bu dürbüne uyarmı? Bilgilendirirseniz memnun olurum. Saygılarımla

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• silahınız hayırlı olsun, isabetli atışlar.
    dürbünler genelde 25.4mm ve 30mm boğazlı olarak üretiliyorlar. Optima dürbünler bildiğim kadarıyla 25.4mm boğazlıdır, ve dampa ayağa uyar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bence o şok emici sistem hikayeden başka bişey değil.
    dampa ayak gerekebilir.

• Bu gün Ankara Team buluşmasında Hatsan Mod 95 SAS silahı Crona ile ölçtük 950 fps değer elde edildi.

A Takımı Üyesi

• Bu gün Ankara Team buluşmasında Hatsan Mod 95 SAS silahı Crona ile ölçtük 950 fps değer elde edildi.

Evet 4.5 mm Hatsan peletle 920 fps ortalama hizi vardi ama tepmenin neresi azaltilmis anlayamadim. Katir gibi tepiyor.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• kundak konusu kesinlikle cok iyi
    herkezin bildiği gibi normal bi tüfek bence diğerlerinden pek üstün yanı yok 32mm mercek capından büyük dürbünleri ben takmayı pek düşünmüyorum ama 32mm o darbeye dayanır gibime geliyor kaldıkı bende ki optima 32 mm cap lı dürbün mod 135 e dayanıyor

korfezteam.png

• arkadaşım bence işi garantiye al,
    tak bir dampa, bak rahatına, ;keyfs;

Bende At44 kampanyasından gelen dürbünü mod 95 SAS a takacağım şimdiden dampa siparişini verdim..

• Ben o sas 95 in içindeki parçanın fotosunu gördüğümde ne tepmeye bir fayda sağlar nede dürbüne demiştim bazı arkadaşlarda kullanmadan belli olmaz demişti demekki görünen köy klavuz istemiyor ;tacli#

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Yorumlarınız için teşekkür ederim.

arkadaşım bence işi garantiye al,
    tak bir dampa, bak rahatına, ;keyfs;

Bende At44 kampanyasından gelen dürbünü mod 95 SAS a takacağım şimdiden dampa siparişini verdim..

Bende sizin dediğiniz gibi yapacağım. Bayramdan sonra hemen yatagun dampayı sipariş etmeyi düşünüyorum. Hayırlı forumlar

• turan tufegın hayırlı olsun bende merak edıyodum bu tufegı ekrem gecen bulusma yapalım dedı ben gıdemedım sende artık sılahını aldıgına gore musaıt bı zamanda bıseyler yaparız tekrar hayırlı olsun

STRIKKER WORTEX

• turan tufegın hayırlı olsun bende merak edıyodum bu tufegı ekrem gecen bulusma yapalım dedı ben gıdemedım sende artık sılahını aldıgına gore musaıt bı zamanda bıseyler yaparız tekrar hayırlı olsun

Teşekkür ederim kardeşim. İnşallah müsait bir zamanda yaparız birşeyler