hw-90 için dürbün tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam aranıza yeni katıldım dün bir hw-90 aldım satıcı bu modellere dürbün olmaz cok sarstığı için dürbünü birkaç atışta dağıtır dedi.tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

• selam aranıza yeni katıldım dün bir hw-90 aldım satıcı bu modellere dürbün olmaz cok sarstığı için dürbünü birkaç atışta dağıtır dedi.tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

forumda ilgili çok başlık var,

"DAMPA ayak"

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hw 90 la ilgili bulamadım mesela nedir birde hw 90 a uygun dürbün varmıdır forumda satılık

• forumda ilgili çok başlık var,

"DAMPA ayak"

Dampa ayak yaylı ya da basınçlı hava pistonlu (hw 90 gibi) havalı silahlarda atış sonrası tüfekte oluşacak darbelerin dürbüne yansımamasını sağlar. Forumda bununla ilgili çok kaynak var.
    Eğer bir dampa ayak alırsan üzerine istediğin dürbünü takabilirsin tabi ön mercek çapını çok fazla abartmadan.