torun-K-101 5.5 hangi dürbün gider?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar benim ilk haValı TÜfeK torundu k-101'di simdi benimkini kuzene verdim yanlız bi sorun var kaclık ve hangi markadan bir dürbün kullanım ben torunu 2 ay kullandım bıraktım sağlam tüfekler kullanıorum oun için bu sorunla karsılastım 3*9*32 iyi olurmuydu sizce_ :him:s

SaygıLar

eMeGe saYGı

• Goruldugu kadariyla tufeklerin yayli. Dampa ayak kullanmani ve hafif durbunler secmeni onerebilirim.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Her türlü dürbün gider dampasız.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Torun bu işteki ilk tüfeği olacak birine tavsiye edebileceğiniz bi tüfekmi yoksa Hatsan 95 SAS mı tercih etmeliyim..

• Eğer düzgün çalıştığına eminseniz bana göre torun başlangıç için daha uygun bir silah. Gamo 'nun klonudur. Yalnız bence 4.5mm daha uygun olur toruna

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• peki torunla normal atış menzili kaç mt.? Dürbünüde oyuna sokarsak dürbünde tavsiyeniz ve sonrasındaki menzil kaç mt. ye çıkabilir? sizde torunla yapılan atış resimleri varmı acaba?

• Torun ile atış yaptım ama grupman vs denemedim. 50m ye kadar yüksek isabet kaydedebilirsiniz. Gez arpacığı pek kaliteli değil o yüzden en azından 3-9x32 bir dürbün sizi 50m ye kadar memnun edecektir.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• duymak istediğimmde son cümle buyduu benn kullanmıorum bu tüfeğii yani ben hep gamo hunrter 440 felna cfx onlara 39 40 dfElAN taKıorum toruna da gidermi diye sorucaktım ama cevabımı aldım saoLun saygIalr airgun

• ben ağır tüfekleride severim arkadaslar bu arada adam 45 metreden torun k-101'len tavŞan vurmus sasırdım dogrusu sizcede dogrumu ama torun yani sonucta o kadarda iyi bir tüfek değiL :him:s 8|