T12 şarjör sıkışıklığı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlar herkeze

Benim kucuk bir şarşör sıkıntım var. yedek şarşörüm elime ulaştıgından beri sıkışık. Yani her atıştan sonra cıkarıp yerine takmazsam donmuyor. Sıfır bir urun oldugu için bir zaman gecerse duzelir diye dusndum ama olmadı. Sizce ne yapmalı.

saygılar

• Official Post

Şarjörün şeffaf plastik olan tarafında otada bir setikur vida var, onu çeyrek tur gevşek, sonra arka tarafında bu gevşettiğin setiskur vidanın tam arkasında daha ince bir setiskur var, onu sık ki ön taraftaki gevşettiğin vidanın gevşemesini engelle, yani bir taraftaki vidayı hafif gevşetip aynı vidanın sabitlenmesini sağlayan arka tarafındaki çok ince vidayı sıkıyorsun, tabi bunu yapabilmen için ince allen anahtar gerekli, beceremem dersen gönder düzeltip geri gönderelim.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?