RWS 850 detaylı video

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    Part 1

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    Par 2

• video lar bende görünmüyor....

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Official Post

Başbakan da evinde youtube izleyebiliyormuş, bizim neyimiz eksik ;şrofls;.

Başlattan çalıştır a tıkla. sonra açılan pencereye bunu yazın C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts daha sonra BİRLİKTE AÇ çıkıcak oradan notepad'i seçip açın ve

127.0.0.1 localhost satırını bulun ve altına şunları kopyalayın

Kod
    208.117.236.70 youtube.com
    208.117.236.70 www.youtube.com

sonra da kaydet ve kapatın

• Bu yontemle ben izleyemiyorum Mustafa Bey.Sebebi ise bir ağ üzerinden interneti kullanıyo olmam.Bu yüzden ilk başlarda youtube linki olsaydı keşke derken aklıma şöyle bir fikir geldi. Videonun olduğu sayfada sağ tuş kaynağı görüntüle yaptım. Sonra kaynak not defterinde açıldı. Ctrl+f ile arama yapıp youtube kelimesini aradım. Çıkan yerde youtube linkinin biraz değişik versiyonu vardı. Örneğin bu video için "http://www.youtube.com/v/HX6gVvZzMsc" şeklindeydi. Burada önemli olan kod ,yani videoya ait olan kısım "HX6gVvZzMsc" olduğundan bunu www.ktunnel.com adresine girip sayfanın altında olan www.youtube.com adresinin olduğu yeri
    http://www.youtube.com/watch?v=HX6gVvZzMsc
    olarak değiştirdim. Ve işte video karşımdaydı. Tabi bunu aslında bir yöntem değilde çektiğim zorluğu anlatmak için yazdım. Bunun yerine siz videoyu ekledikten sonra altına da videonun linkini yazsanız (bu içinde watch geçen şekliyle) Ben ve benim gibi bu host işi olmayan kişiler rahatlıkla bu adresi ktunnel,dtunnel,vtunnel gibi adreslere girerek izleyebilirler düşüncesindeyim. Saygılar.

• Arkadaşlar teşekkür ederim bende yutup çalışıyor biliyordum. ghost tan sık sık yedeği geri yükleme yaptığım için
    herhalde tekrar yutupu aktif hale getirmeyi unuttum.
    bu sefer de Mustafa beyin dediği gibi yaptım.
    teşekkür ederim.

videoları bile indirmeye başladım

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Bir şeyler gözükse onları da yapacağız ama???

Sadece başlık geliyor.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Official Post

Bir şeyler gözükse onları da yapacağız ama???

Sadece başlık geliyor.

Bülent bey benim tarifim yapın sorun bitsin, benim evde modeme bağlıyım, şirkette ağa bağlıyım ve bu yöntemle sanki youtube hiç yasaklanmamış gibi çalışıyor, ama gördüğüme göre siz vista kullanıyorsunuz, başarısız olmanız ondan olabilirmi bilmiyorum.

Açılan sayfanın tamamı bu şekilde olacak, alın yapıştırın.

• :whistling: Bir akşam balık zemzem ısmarlarsam nereye yapıştıracağimı da söyler misiniz?

Bu arada evet vistalı bir bilgisayardayım benimki bakımda :):)

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Official Post

Balığı ben ikram edeyim Bülent bey,

Bakın bilgisayarınızı kapatmak için ilk tıkladığınız yer (Başlat) yada ( Start) açılan yan kısımda Çalıştır diye bir şey göreceksiniz ona tıklayın, ve bir pencere açılacak bir satır çıkacak karşınıza oraya bu yanda parantezin içindekini yapıştırın ve onaylayın ( C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts ) sonra her zaman bilindik bir menü gelecek bu menü içinden ( Not defteri ) Yada işletim sisteminiz ingilizce ise ( Notepad ) satırına tıklayın, işte o açılacak not defterininin içini son yazdığım kaynak kodlara göre düzenleyin ve sayfayı kapatın, değişiklikleri kaydedeyimmi denecek evet deyin. ;kihhik,

• Teşekkürler,her zaman olduğu gibi

tam isabet ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum