At-44 10 premıum 30 mt grumanı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ankaraya gelmeden önce yani geçen pazar günü at-44 10 premium la yapmış olduğum grupman.

Mesafe 30 mt
    pro magnum pellet ile karşı sağ çaprazımdan esen az rüzgarda oturarak atış yaptım.Emınım sıfır rüzgar tam destek ve daha ıyı bır pellet ıle cok daha kucuk bır grupman cıkar

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/090113/temp/6yaptqsb.jpg]

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• bence crosman tipi pelletleri deneyin o pelletlerin eteklerinin çapı daha dar olduğu için eteklerde ezilmeler olmuyor
    crosman pointedle güzel sonuçlar alırsınız

• benim şu anda kullandığım hatsan namlulu raiderle 30 m grupmanım , rüzgarlı havalarda bile crosman hollow pointle 3 cm civarında. bencede sorun kesinlikle pellette.geçenlerde aldığım promagnum, 10 m de 15 cm grupman yaptı. iyi grupman için kaliteli pellet kullanmak şart. grup yaparken , dürbünle odaklanan noktanın da olabildiğince küçük olması ( mesafeye göre) grubu olumlu yönde etkiliyor.

6-24*50 tasko

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen orontes ().

• geçenlerde aldığım promagnum, 10 m de 15 cm grupman yaptı.

:!: :!:

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Bende geçenlerde böyle bir pellet gördüm İzmitte av bayisinde. Bir ara Kanatçıklı pellet gibi birşey vardı photoshop harikası bir üründü. Adamlar gerçeğini yapmış sanırsınız ;rofl.;

• işin kötü yanı bu kalitesiz promagnumlardan 3 kutu almıştım. vallahi bırakın grup yapmayı ,şişeye atmaya bile çekiniyorum 30-40 m de. sağa sola sapacak diye. anlayacağınız kullanım dışı oldu. biraz önce ölçtüm bunların uzunluğu daha önce almış olduklarımdan 1mm daha fazla ve çok çapaklı. anlayacağınız çakmanın kralı.

6-24*50 tasko

• Bir çinliler birde biz. Sahtenin sahtesini üreten ve satan tek milletiz. Anlamadığım üreten ürettide ,bunu dükkanında insan nasıl satar. Zaten 3-5 tane havalı tüfek müşterisi var onlarada böylemi değer verilir. Tamam havalı tüfekten hiç anlamıyorsun da aldığın ürünü açıp bir kontrol etmezmi insan. Allah bilir o sahteleri ucuzada almamıştır.

• işin kötü yanı bu kalitesiz promagnumlardan 3 kutu almıştım. vallahi bırakın grup yapmayı ,şişeye atmaya bile çekiniyorum 30-40 m de. sağa sola sapacak diye. anlayacağınız kullanım dışı oldu. biraz önce ölçtüm bunların uzunluğu daha önce almış olduklarımdan 1mm daha fazla ve çok çapaklı. anlayacağınız çakmanın kralı.

desenize bunlarla en güzeli:

şişeler için Rus ruleti oynanır ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bumerang tipinde saçma yok mu ? mesela atış yapıyorsun saçma hedefi vuruyor sonra tekrar namlunun içine giriyor.

off be bu çakmalar böyle giderse sonuçta bu olacak