ESER MARKA TÜFEKLER VE BİLGİLERİ BUYRUN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • eser Magnum 5.5 mm169 ytl diye gözüküyor allah razı olsun senden mustafa abi

• eser Magnum 5.5 mm169 ytl diye gözüküyor allah razı olsun senden mustafa abi

nerde görünüyor? Tamam gördüm :D inceleme ve diğer modeller kaldı.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ilkertozluklu ().

• Official Post

Nazar değdi ;confused;

• MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH MAAŞALLAH

• Official Post

Arkadaşlar 1 - 2 saat en geç açacağız, şuan ürün giriş yaparken sayfanın açık kalması sıkıntı yarattı, o yüzden ön yüzü kapattık.

• Hayırlı satışlar diliyorum, ayrıca bütün arkadaşlar test sonuçlarını merakla bekliyorlardır.

Mustafa Serdar bey bence çoktan tüfeklerden birini söküp,incelemeye koyulmuştur. ;keyf; x;.z

• Aradan kaynama yapmayalım beyler.Meraklılar sıraya girsin bakiim,ilk önce ben merak ettim. ;şrofls;. ;rofl.;

Şaka bir yana bugün buradaki 2 Eser bayisiyle görüştüm,adamların tüfek hakkında hiç bir bilgileri yok.İnşallah inceleme sonucunda tüm meraklarımız gider.Ben özellikle namlu çıkış hızını ve namlusunu merak ediyorum. :him:s

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Dampa fiyatına dampa ayakla beraber tüfek satılıyor. Gözlerime inanamadım. Namlu çıkış hızlarıda gelsin ne olur? Foruma yazalım bari. Kaç grain pellet olduğu da yazsın ama :D

İşlerim de var Yatagun inceleme bitince mesaj atsa olurmu? ;lol; Meraklı bir kalabalık bekliyor benimle beraber. :him:s

• Krono ile ölçüm yapmayı denedik fakat havanın kararması nedeni ile ölçüm sonuçları hep "error" verdi yarın ölçümlei tamamlayıp siteye ekleriz.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Flouresan, akkor lamba yada philips ekonomik te ölçülemiyor yani. Neyse yarını bekliycez. Size kolay gelsin. Güzel bir inceleme olur umarım.

• Sadece akkor lamba ile ölçülebiliyor onu da denedik ama sonuçlar çoğunluklu olarak hata verdi. fluoresan ve tasarrruf lambaları ile ölçülemiyor nedeni yanlış hatırlamıyorsam saniyede 100 kez yanıp sönmeleri gün ışığı en sağlıklısı.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Konuyu dağıtmıyımda Akkor lambalarda şebeke frekansından nasibini alır. Saniyede 50 defa yanıp söner. Belki o yüzden hata verdi. İş gezegenimizin ışığına kaldı demekki.

• Akşamın hayrından sabahın şerri daha iyidir demiş atalarımız.Geç olsun ama temiz olsun.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• yine sabaha kadar ayaza bağlayacağız anlaşılan
    Yar yine bana haram geceler yine onu bekliyorum aaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhh

• Official Post

Bu arada tüfekleri hayrına veriyoruz gibi oldu Dampa sayesinde şimdi hesabettik, dampa hediyesinden dolayı zararına satış olacak. ;kihhik,;şrofls;.

• Arpacık çok tipsiz duruyor,onun dışında eststik güzel.Birde tüfeğin sitesinde isteğe bağlı gravürlü kromlu imalat vardır yazıyor.Onlar nasıl olur acaba?Bu arada inceleme yok mu?Eğer inceleme iyi çıkarsa hemen alıcam bi tane ,,sabırsızlık hasıl oldu. ;rofl.;

• Evet sahi krom olayı benimde aklımdaydı. Fabrikayla görüşülüp fiyatlandırılmalı bu konu. Sezon sonu zararına satışlar başlamışken kaçırmayalım fırsatı. ;şrofls;.