,Togay Yurtsever İçin,Mini buluşma...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ankara'ya misafir gelen Togay Yurtsever için mini buluşma gerçekleştirdik..kendisini tanımaktan mutlu olduk.17 Ocak 2009,Cumartesi günkü buluşmada Tüm arkadaşlarla tanışma imkanı bulur umarım....
    Resimleri çeken, Serdar Havsut olduğu için görüntüsüde yoktur......;rofl.; ;kihhik,;kihhik, (Kaderi böyle fotoğrafları hep o çekiyor ;rofl.;;rofl.; Kendisine teşekkür ederiz,Fedakar Serdar.. ;d;;d;;d; Eblemis(Evren) 'de,buluşmaya geç geldi, resimlerde oda cıkmadı)

[Resim Engellendi: http://s11.directupload.net/images/090114/temp/c7sorv5t.jpg]  [Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/090114/temp/lftxirpl.jpg]

A Takımı Üyesi

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen teknosman ().

• agt;d;;d;

aslan AnkaraTeam, helal olsun. ama her ne kadar gelemesemde haber vermemenize içerledim £tabanxalı$

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• agt;d;;d;

aslan AnkaraTeam, helal olsun. ama her ne kadar gelemesemde haber vermemenize içerledim £tabanxalı$

Erdem,
    Volkan ilgilenmiş sağolsun,o aldı getirdi,bende yakın olduğum için, aranıp silah istenince bende gittim.cumartesi buluşulacağı için foruma yazmadım..haber versekte serbest çalışmayanların gelemeyeceğini bildiğimiz için hzursuz etmeyelim istedik,,sakın içerleme üzülürüz..topluca buluşmalar daha renkli oluyor süphesiz..

A Takımı Üyesi

• Bugün güzel bi gündü sevgili Togay arkadaşımızla tanıştık, şahsım adına çok memnun oldum. İnşallah hafta sonu buluşmamızdada aramızda olur. Plansız bi buluşma olduğu için ekibin hepsine haber veremedik, kusura bakmayın.

İnşallah cumartesi günü çekilecek fotolarda bende cıkıcam ;rofl.; ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• ben çekerim merak etme g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben de forumda haftaiçi buluşma olursa katılabileceğimi yazdığımdan Osman abi sağolsun haber etmiş, mesajını biraz geç alınca geç gidebildim ama bayağı eğlendik yine. Umarım cumartesi günü de katılabilirim...

Bu arada gelebilirsem ben de getiriyorum makinayı Erdem abi.. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Aman Erdem abi sensiz olurmu?Volkan arkadaşıma sordum ''hafta kımler,nasıl gelecek?'' diye o da gelecek olanların hepsı serbest meslek sahıbı dedi.özel sektor calısanlarının sansı bu işte.Neyse cumartesi gorusuruz abı artık.Canımız sagolsun.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Togay kardeş hoş geldiniz, hafta içinde evde atış yaparken tüfeğim arızalandı, Hatsan'a gönderdim. Ama cumartesi günü Kamuran bey'den aldığım HW 97K ile geleceğim inşallah. Atış alanına yakın bir yerde işim vardı, haberim olsaydı hemen gelirdim hepinize selamlar. ;şrofls;.

• Komutanım hayırdır neresi bozuldu tüfeğin? Şimdiden geçmiş olsun... :!:

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Birden fazla pelletin namluya girmesini önleyen tırnağa benzer bir düzenek var sanırım o eğildi herhalde, birde tetik düşmüyor. Fabrika ile görüştüm, hemen gönderin yapalım dediler, üst kademeye sevk ettik. #hims mevlam kayıra! ;avci; Pazartesi günü göndereceklerini söylediler. Tam istediğim gibi sıfırlamış ve tetiğinide ayarlamıştım, ne yapalım moral bozmaya gerek yok. Niyetim bu pcp'yi son gücüne kadar kullanmak. Nema problema!!!!! Cumartesi günü 97K ile geleceğim, bu tüfeğede bayılıyorum ama nazarım değecek diye de korkuyorum. ;keyf; Selamlar.

R.Atilla Mutafoğlu

• Birden fazla pelletin namluya girmesini önleyen tırnağa benzer bir düzenek var sanırım o eğildi herhalde, birde tetik düşmüyor. Fabrika ile görüştüm, hemen gönderin yapalım dediler, üst kademeye sevk ettik. #hims mevlam kayıra! ;avci; Pazartesi günü göndereceklerini söylediler. Tam istediğim gibi sıfırlamış ve tetiğinide ayarlamıştım, ne yapalım moral bozmaya gerek yok. Niyetim bu pcp'yi son gücüne kadar kullanmak. Nema problema!!!!! Cumartesi günü 97K ile geleceğim, bu tüfeğede bayılıyorum ama nazarım değecek diye de korkuyorum. ;keyf; Selamlar.

R.Atilla Mutafoğlu

Anladım. Umarım sorunsuz geri yollarlar tüfeği....Sizin de içiniz rahat eder.

ankarateam.png[color=#0000ff]

• bu hafta komple serdarın resmini çekelim sürekli sitem ediyor .. ;şrofls;. serdar atışta serdar yemekte serdar çayda serdar oturuşta. ;şrofls;.;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Togay kardeş hoş geldiniz, hafta içinde evde atış yaparken tüfeğim arızalandı, Hatsan'a gönderdim. Ama cumartesi günü Kamuran bey'den aldığım HW 97K ile geleceğim inşallah. Atış alanına yakın bir yerde işim vardı, haberim olsaydı hemen gelirdim hepinize selamlar. ;şrofls;.

Tesekkurler Atılla bey.Cunartesı gorusuruz ınsallah.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56