FX Revolution ve T12 Şarjör dolumu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar. T-12 Ve revo şarjölerinin dolum videosu vardı forumda bir türlü bulamadım. FX videoları bölümünde başlık var ama video yok :him:s

Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Merhabalar. T-12 Ve revo şarjölerinin dolum videosu vardı forumda bir türlü bulamadım. FX videoları bölümünde başlık var ama video yok :him:s

Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

Gökalp,Şarjörün Şeffaf kapağını yayı tamamen gerilene kadar çevir,Son noktayı bulduktan sonra ,Şarjörün siyah kısmındaki görünen tek deliğe,ilk pelleti ,Eteği önce girecek şekilde doldur.Sonra Şarjörü ters çevir makarayı teker teker çevirerek pelletin uç kısmı önce yüklenecek şekilde normal doldur tüm delikleri tamamla, son pelletten sonra kapağı şarjör formunaa uygun hale getir.Dolum tamamlanmıştır.Silaha takabilirsin..

A Takımı Üyesi

• Gökalp,Şarjörün Şeffaf kapağını yayı tamamen gerilene kadar çevir,Son noktayı bulduktan sonra ,Şarjörün siyah kısmındaki görünen tek deliğe,ilk pelleti ,Eteği önce girecek şekilde doldur.Sonra Şarjörü ters çevir makarayı teker teker çevirerek pelletin uç kısmı önce yüklenecek şekilde normal doldur tüm delikleri tamamla, son pelletten sonra kapağı şarjör formunaa uygun hale getir.Dolum tamamlanmıştır.Silaha takabilirsin..

Sağol Osman Abi. İlk denemede ters birşey yapıp şarşörü bozmak istemediğim için bi araştırmaya girdim.

• Sağol Kamuran İş başa düştü. Ama çok güzel bir uğraş. ;kihhik,

Bide şu karşılaşığım ufak problmleri çözerem süper olur.

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Erkut bey sanırım videoyu verdiniz ama bende hiç birşey gözükmüyor. :)
    Yani mesjınız tamamen boş görünüyor benim ekranımda

• youtube jacker2 adlı programı kurarsan videoları görürsün.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Gökalp arkadaşım, bir de ilk pelleti oturturken yuvaya tam dik olarak değil de alt ucu hafif öne meyilli olarak ittir. Bu gibi işlemlerde sözle tarif pek anlaşılır olmuyor ama tekrarladıkça en uygun yöntemi bulucaksın.
    Güle güle kullan..

S&W 686-6

• Gökalp arkadaşım, bir de ilk pelleti oturturken yuvaya tam dik olarak değil de alt ucu hafif öne meyilli olarak ittir. Bu gibi işlemlerde sözle tarif pek anlaşılır olmuyor ama tekrarladıkça en uygun yöntemi bulucaksın.
    Güle güle kullan..

Deneme yolu ile doldurmayı öğrendim. Ama sizin dediğiniz öne meyilli yerleştirme işini kapabilmem için sanırım bi 200 pellet atmam gerekir. Yinede tavsiyeniz için sağolun :)

• iyi günler dilerim.bende revo aldım pellet sorunu bendede vardı ama inan çok basit yalnız biraz pratik el alışkanlığı gerek bencede.şarjörün kapağını açın ve ve diğer darafın sonuna kadar götürün ve şeffaf olan kısıma pelletin eteği gelecek şekilde mermi yerleştirin o mermi yayı tutacaktır ve şarjörün şeffaf kısmından pelletleri teker teker yerleştirin ve kapatın.size iyi atışlar