FX T12 100 METRE GRUPMAN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yarışmanın acıklandığını günden itibaren birbir peşine mis gibi gruplar çıkıyor!! daha birini hazmedemezken iki, üç...bune yaaw ;#^+.
    eline sağlık Serdar süper grupman olmuş !!

buluthan ben tüfek getirmeyi düşünmüyorum ağırlık yapar 8|

• Serder tebrik ederim. ;d;

Bu grupman olayının tiyolarını bana da anlatsana.... ;dance;

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Buldum Pamela Anderson
    (10 yıl önceki haliyle...)

S&W 686-6

• Serder tebrik ederim. ;d;

Bu grupman olayının tiyolarını bana da anlatsana.... ;dance;

abi asker adamada ne anlatayım ben , sen hafta sonu t12 nle gelde biz senden bişeyler kapalım ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Serdar ellerine sağlık ;d;

bunları gittikçe daha da küçülteceğiz hep beraber ;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 100 metre için gerçekten çok başarılı. Tebrikler..

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• bende vaz geçdim iddalarımdan bende paşa paşa mangalın yanına giderim. bu ne abi ya bu grupmanların yanında ben hiç bişeyim ben yapamam böyle grup felan anında kayıp ederim hehehe

• saygıdeğer ankara team üyeleri arkadaşlar allah grupmanınızı arttırsın denmez daha herhalde ulan bir iki tane bile meydan okuma yok mu hemen bu psikolojik savaşı kaybedecek değiliz dimi hadi ya arkadaşlar :huh: :huh: :huh:

• Ankara Teami gerçekten tebrik ediyorum ve kıskanıyorum. Her zaman güzel buluşmaların altına imzalarını atıyorlar. Çalışıyorlar ve hakettiklerini alacak gibiler. Herkese bu konuda örnek oldukları için bile Fxi hakediyorlar bence. ;d;;d;;d;

• arkadaşlar bu grupman işi saniyeden saniyeye değişiyor, o anki psikolojik durumunuz fiziksel durumunuz ve atış yaptığınız mekan çok önemli. Biz şuanda 100 m grularını hep aynı mekanda aynı hedefe yapıyoruz. birazda alışkanlık oldu ama mekan değişince durum ne olur bilinmez. o yüzden bence hemen vazgeçmeyin kendi şahsıma ben bu konuda iddalı değilim özellikle İstanbul ekibinde bizden çok daha önceleri bu mesafeleri çalışan arkadaşlarımızi, abilerimiz var.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5