bear hunting

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • benimde param olsun bende böyle tüfek alacağım ... :D :D

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

TurkishMauserGewehr

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen turkishmauser ().

• abi yazık ayı vurulurmu yaa.ben sahsen ayı,aslan ,kaplan gibi etcil iri hayvanların vurulmasına dayanamıyorum

• abi ben sana bu konuda katılmıyorum.yani bu videodaki olayların nedeni insanlar değil bence.martı karga gibi kuşlar doğaları geregi fırsatçı hayvanlar.bunları balta girmemiş ormanlarda yaparken görmek te mümkün,şehirdeki binalarımızın tepelerindede,olay uyum saglamakla alakalı cok kolay adapte olabiliyorlar ve yapıları neyi gerektiriyorsa onu yapıyolar.sonuçta bütün varlıklar zincirin bir halkası

• eyvallah hosocuğum :thumbup: bizim arkadaş anlattı karabükte abisinin ''mauseri'' varmış buna bide dürbün eklemişler oyyyyyy.!!! ayıya yaklaşık 200 mt. den 2 atış yapmış ayıyı göğsünden vurmuş. ahh!! ulen ahh!! bir mauserimiz olmadı ama olacak :D :D 8) 8o

TurkishMauserGewehr