759$ yivli tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Konuyla çok alakalı ürünle hiç alakasız birşeyden bahsetmek istiyorum... Amerikada yaşayan ve benim gibi, silahları çok seven bir arkadaşım var, bir sohbette MKEK'de glock17'nin fiyatının 4,500 US$ olduğunu söylediğimde verdiği cevabı aynen yazıyorum;

"Nea, ulan ben o paraya burda glock ailesinin tamamını alırım, üste kalan parayla mühimmatlarını alırım kalan parayla da sevgilimle birlikte yemeğe çıkarız..." (Bu arada glock17'nin oradaki 0 fiyatı 300US$, sonuçta laylon :) glock19c arkadaşımız kızmıştır ama)

İşte ülkemizde durum maalesef bu... En büyük kaptırmatör MKEK... ;tese;kkur Tek el olduğu içinde "kaptıralım kaptırabildiğimiz kadar" mantığındalar... Yazıklar olsun... X(

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Official Post

Lütfen özel yada resmi, kurumlara karşı eleştirilerimizde ölçüye dikkat edelim :)

• Selamlar. O görmüş olduğunuz tüfek m16 benzeri fişek 36 kalibre atardır ve yivsizdir. Sadece domuz avlarında kullanabileceğiniz tek çekirdekli fişek atar. 50 - 60 metre civar etkilidir. Malumunuz yivli tüfek olmadığı için daha uzak menzillerde sapma yapabilir.

hmm bu silahı yivli bir silah zannetmiştim, demekki görüntüğü gibi güzel bir silah değil! bilgilendirme için teşekkür ederim

• Lütfen özel yada resmi, kurumlara karşı eleştirilerimizde ölçüye dikkat edelim :)

Haklısınız Mustafa bey, fazla kaçtı ama benim kızdığım nokta benim devletimin kurumu benden nasıl 15 kat kar etmeyi düşünebilir, siz neden mesela Gladyatör'ü 7,500 $'a satmıyorsunuz? Neyse, özür dilerken gene patlıyacağım... En iyisi konuyu burada kapatmak... Özür dilerim...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."