Gidişi suskundu ama dönüşü muhteşem olmuş teşekkürler İlker abim benim :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • diana mod48 i boya için İLKER abi ye göndermiştim ;tacli# tanıdığı varmış orda boyatmış,eline sağlık hocam güzel iş çıkartmışsın,tüfeğin gücüne gelince 50 metrede şişe kıramıyan 100 metrede şimdi tozu dumana katıyor İLKER abi nin sayesinde ;şrofls;. yanılmıyorsam İlker abi crono da ölçmüş fx pellet ile 650 fb/s dedi :him:s abi 850 fb/s falan olmasın bu ;şrofls;.;şrofls;.

rangerfinder ile ölçtüm 101 metre geldi,yarım yamalak görüntü alabilmdim ranger finder dan ;şrofls;.
    [Resim Engellendi: http://s4b.directupload.net/images/090207/temp/opwi6rjg.jpg]

hava rüzgar lı idi onu belirteyim g;$i destek olarakdan motorun oturağını kullanarakdan attım ve dizlerimi çamura değmesin diye de büzdüm ;şrofls;. yani rahat bir pozisyonum yoktu ;kihhik, bu 12 atışlık grupmanı yaptım :thumbdown: tam destek ile grubun boyutu nun değişeceği kesin g;$i grupman atışına ara verdikden sonra bir final atışı vardıki kutunun yanına dikdiğim etiketli şarap şişesinin sağlam kalan boğaz kısmına tek atış ;tufey#;şrofls;. o an koltuklarımın altına 2 şer tane diyarbakır karpuzu koysanız yinede yer kalırdı 3 cü karpuza ;şrofls;.;şrofls;. nedir bu şişe kapaklarının benden çektiği yafff ;şrofls;. 100 metrede bile rahat yok ;şrofls;.;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://s6b.directupload.net/images/090207/temp/qwkv974n.jpg]

bunlarda kırdığım bazı şişeler,101 metre de
    [Resim Engellendi: http://s6b.directupload.net/images/090207/temp/kby5uq4x.jpg]

kırdığımı şişe parçalarını en ufak ayrıntılarına kadar topluyorum g;$i insan oğlu başının çaresine bakarda bir şekilde, bir hayvanın ayağına batsa o cam parçacıkları cok acı çeker hayvan g;$i
    [Resim Engellendi: http://s3b.directupload.net/images/090207/temp/3olcr7pn.jpg]
    heyacandan tüfeğin resmini çekmeyi unutdum u½%;
    teşekkürler İlker abi :thumbdown: siz ve sizin gibi büyük üstadların aynı çatı altında var olması bizler için bir garanti servis tir u½%;
    iyiki varsınız üstadlar :thumbdown:

• beğendiğine sevindim güle güle kullan sayıın kardeşim .gurupta şahane olmuş eline gözüne sağlık harika .silahı hakan hızlı ve hasan kayış topladı toplarken silikonlu yağ kullandılar dizel yapmasın ve atış hız aralıkları sabit olsun diye bu yüzden hız düşük kaldı fakat her atış hemen hemen aynı hızda çıktığından düzgün bir sıfırlama ile gurup çok daha istikrarlı olacaktır.buradan onlarada teşekkür ederim sağ olsunlar var olsunlar .keyifli atışlar dilerim .saygılarımla

• abi böyle hıza can kurban vallah ;tacli# diğer abilerime de katkıların dan dolayı teşekkürlerimi sunarım :thumbdown: 10 metre dürbün sıfırlaması tamamlanınca,kağıtın boş kalan kısmana atış yaptım fx pellet ile tek delik yapım x;.z
    silikonlu yağ nasıl bir madde abi vallah çok merak ettim :him:s aynısını stoeger x20 de uyguluyacağım,önce bu silikonlu yağı bulayım ;tacli#
    ayrıca başka bir ayrıntıyı da belirteyim daha önce dürbünün arka kısmına ek bir parça koyup yükselmiştim,hedefi hep altdan vuruyordu öncesinde,
    bu gün dürbünü taktım altında ek parça koymadan,hatta bir ara keşke yanıma alyanı alsaydım diye söylendim,ama hiç gerek kalmamış gayet güzel atışlar yaptım,düşme de yapmadı 45 50 metre arası direk üstüne atıyordum hedefin ;dance;
    teşekkür ederim osman kardeşim

• Ben teşekkür ederim ,abi adım osman değil,nickimin aslı seriousman(ciddi anlamına geliyor) lakin ben bi muhalefetlik yapıp u'yu kaldırdım seriosman oldu ;şrofls;. Adım Mustafa Celaleddin.

• Abi imzandaki zos dürbünü nasıl temin ettin?

• Hayırlı Olsun Kadir Mod 48 den böyle sonuçlar çıkacağına emindim. Hele ki İlker abinin eli değdikten sonra.
    Artık Kadirin 2 silahı var fx ve diana 48. Diğerleri, diğerleri olarak kalacaktır.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• tesekkürler arkadasim ;tacli# tüfek kendine gelmis ustalarin sayesinde,bir yayli. bir pcp tüfek yeterde artar bana bu saat den sonra ;tacli#
    tüfeklerim hazir simdi icraat zamani ;izci;

• sendenkralı yok artık kadir abi ikitane canavarın var. vur şişelerin dibine :)

• sendenkralı yok artık kadir abi ikitane canavarın var. vur şişelerin dibine :)

yoo dibine vurmam bir daha şişenin sonra 2 ci atış ağzımdan lafı kaçırmışım yine video da ;şrofls;.