At44WX-10 45 metre grupmanı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gider ayak 120 bar basınç,ayakta destekli 5 atış , orta derece rüzgar.
    Dürbünü Fx'e göre sıfırlamıştım ama atışlar CrosmanPointed ile gerçekleşti.
    Bozuk paraların hepsini verdiğim için resime koyucak para yoktu ;şrofls;. Kağıt gamonun küçük hedef kağıdı.
    [Resim Engellendi: http://img4.imageshack.us/img4/7664/img0039xc0.jpg]

Bu arada ilk grupmanım oluyor daha tüfeğim ve ben çok yeniyiz..Bunu geçelim daha 2 haftalık airgun müdavimiyim ;kihhik,

• Evet Osman Abi, öğrenilcek çook şey var daha..
    Bugun 5 e kadar attım doyamadım atışa.. Yarın tekrar gidicem rüzgar yağmur olmassa güzel bir sıfırlamayla tekrar grup çalışacağım.
    Bu arada bugun 7-8 kere rahat pompaladım silahı.. Bundan böyle atışa gittiğim günler body'e gitmeyeceğim :p

• ellerine sağlık, çok güzel olmuş ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• tebrik ederim. Gayet başarılı olmuş...Sanırım dürbün ayarını tutturabilmişsin :thumbup:

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Teşekkürler :)
    Abi ayak üstü sıfırladık orada.. Tek atışta click değiştirdik..Aslında çok da sağlıklı olmadı.Hafta içi bir düzenek kurup doğru düzgün sıfırlama yapmak istiyorum.
    Grup küçük sayılır ama hep sol vurmuş.
    Bugun atış yapan bir kaç kişinin grupmanlarına baktım onlarda sol vurmuş.Demekki bugün bizim bulunduğumuz yerde doğudan batıya doğru hafif bir rüzgar vardı.

• :thumbup::D

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)