FX T12 KRONO ÖLÇÜMLERİ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 2-3 hafta önce Hatsan AT44'ümü çekiç yayını sıkarak, çok soğuk olmayan bir günde 998 fps hızları görmüştüm. Geçtiğimiz Cumartesi günü, hava daha soğuktu. krono ile ölçtüğümüzde 960 fps'leri görebildim. Hava sıcaklığının kesinlikle etkisi var diye düşünmekteyim. Yazın hava sıcaklığı 25-30 dereceleri bulduğunda 1050 fps atar mı acaba :him:s

Hakkını hiç ödeyemediğimiz Erdem ağabey'in cihazı sayesinde ölçüyoruz bu arada.

• Benim silah hafiften modlu olduğu için değerler böyle çıktı , şimdi gücünü biraz daha azalttım. Şu anda 880-900 aralığında atıyor. Bence Rıfat abinin silahında bi anormallik yok çünkü Osman amcanın silahının değerleri de hemen hemen böyleydi. Ama vidayı hafifçe sıkıştırarak değerlerin daha iyi durumlara geleceğinden eminim. Benimde silahım her zaman kurulu vaziyette bekliyor. Şimdiye kadar bununla alakalı en ufak bi güç kayfı falan yaşamadım.

Söylenildiği gibi kışın silahlarımızın değerlerinin düşük çıkmasıda normal, scuba tüpü bile 230 bar dolduruyoruz atış alanına gelince 210 oluyor ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Hakkını hiç ödeyemediğimiz Erdem ağabey'in cihazı sayesinde ölçüyoruz bu arada.

cihazı Rıfat getirtti, Rıfat-Kamuran-Murat-ben ortak aldık ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• abi siz çok bilimsel çalışıyosunuz walla bravo

OPTİMA TRİO 5.5 4X20 DURBUN
    AT,WUR,DALGANI GEÇ

• Bilgiler ve paylaşım için çok teşekkürler
    yeni başlayanlar için çok faydalı oluyor.

iyi atışlar kolay gelsin