ortunc adlı kullanıcının mesajları

Merhaba,

Silahım bugün itibari ile elime ulaştı emekleriniz için teşekkür ederim.

Bu silahı daha önce kullanmış olan arkadaşların tecrübelerini ve deneyimlerini paylaşmasını

istiyoruz .Bende kullandıkça burada tecrübelerimi paylaşacağım.Şimdiden teşekkür ederim.

kolay gelsin

Kazasız ve isabetli atışlar.

fx glad çantası içesin de ve aynı zaman da kendi kolisini de var,tüfek elbise dolabın da dik bir şekilde duruyor,büyük yağlı bir bez ama vıcık vıcık yağlı deyil, o şekilde tüfeği bez ile sarıyorum,yerleştiriyorum çantasına,kolisini de geçiriyorum,koyuyorum dolaba, yağ ın adı LPS, tüfek de paslan ma yok,diana mod 48 tüfek kılıfında dolabın yanın da dikili bir vaziyetde duruyor,tüfeğin dış kısmını yağladım bez ile,çöp poşeti elime geçti o gün ;kihhik, geçirdim tüfeğe,yerleştirdim kılıfına,bu tüfek de de paslanma yok,oysa daha önce başka yağ kullandığım da diana mod48 ve fx glad ın güç ayar başlığı şarjör pim başlığı,emniyet başlığı pas tutmuş idi az bir miktar, bulundu o da da ciddi nem oranı var,bu yüz den elbise dolablarımın tek kapılarını açık bırakıyorum,tüfek olsun olmasın,elbiseler e küf nem kokusu siniyor havalandırmasam,

atış dan geldiğim zaman,tüfeğin dış yüzeyini temizlerken namluya da harbi çekiyorum,

paylaşım için teşekkürler ,

Çok güzel bir çalışma
    bu emekleriniz çabanız ,çok başarılı bir çalışma,
    Allah utandırmasın

oğlunuz için de geçmiş olsun dileklerimizi kabul ediniz.

kolay gelsin,

evet güzel bir tüfek,

Loudness: 2-Low-Medium
    Weight: 7.50 lbs
    Overall Length: 43.00"
    Capacity: 10 round(s)
    Barrel: Rifled
    Front Sight: None
    Rear Sight: None
    Scopeable: 11mm dovetail
    Trigger adj.: Two-stage adjustable
    Buttpad: Ventilated rubber