anadolu yakasındaki arkadaşlar kimler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar o zaman atış yapılacak uygun yerleri yazalım kimler nereye yakın bakalım ona göre buluşmalar düzenleyelim. 2-3 kişiyle başlarız daha fazlalaşırız nedir yani :) 30 kişiyle aynı anda kaynaşmaktansa <10 kişi bir grupla kaynaşmayı tercih ederim.
    Benim sorunum uygun yer bulamamak ve tek başıma da bir yerlerde atış yapmak istememek. Daha çok yeniyim gerçi ama bu hobiye yine de attığımı vurma konusunda çok yol katedeceğimi düşünüyorum ;)

Gamo CFX Royal 4.5 mm (Satıldı)
    4-9x40 (Satıldı)

• Ayazağa
    • Beykoz
    • Ömerli
    • Elmalı Bent Kavacık Haritaiçin tıkla
    • Aydos
    • Mollafenari Denizli Burasını biliyorum İstanbul merkeze çok uzak bence, eskiden ağvaya giderken geçerdim ama çok güzel yer
    • Göztepe Harita burası bayaa güzel bi yer E-5 kenarı ama araziye girmek mümkün mü onu bilmiyorum bazen araba falan oluyor içerde
    • Sahrayıcedit Harita Burası da Etrafı ev ve sitelerle çevrili bomboş arazi ama etrafı yol saçma seker mi acabaaa

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen klingonlu ().

• Bence yola çok yakın yerler iyi olmayabilir. Geçen hafta başıbüyük tarafında bir arazi buldum aslında ama bilmiyorum uygun mudur? Yol seviyesinden alçakta ve dümdüz bir araziydi. Yanında bir paintball tesisi vardı.
    Bana Beykoz, Ömerli, Aydos çok uygun. Göztepe, Sahrayıcedid de uygun ama onlar çok şehiriçi kalıyor gibi.

• Ayazağa
    • Beykoz
    • Ömerli
    • Elmalı Bent Kavacık Haritaiçin tıkla
    • Aydos
    • Mollafenari Denizli Burasını biliyorum İstanbul merkeze çok uzak bence, eskiden ağvaya giderken geçerdim ama çok güzel yer
    • Göztepe Harita burası bayaa güzel bi yer E-5 kenarı ama araziye girmek mümkün mü onu bilmiyorum bazen araba falan oluyor içerde
    • Sahrayıcedit Harita Burası da Etrafı ev ve sitelerle çevrili bomboş arazi ama etrafı yol saçma seker mi acabaaa

4-9x40 (Satıldı)

• Banda aydos uygun aydosda nerde var uzun düz arazi yalnız..

DEdiği gibi 2-3 kişide buluşsak yetecek yani...

• molla fenari denizli köyü baraj kenarı en musait alandır biraz uzaktır ama ister ateşli silah ister havalı silah atışı için çok uygun bir yerdir bi kaç sefer orada bulundum çunki bu tur buluşmalarda mumkun olabildigince meskun mahal dışında olmalıdırki ne jandarma ne polis tarafından rahatsız edilelim. denizli köyü barajı mevcut konu içindeki sayfalarda resimlerini görebilirsiniz

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Herkese uygun olması açısından daha İstanbul içi bir yer olmasında fayda görüyorum. Kocaeli tarafındaki arkadaşlar buluşunca ben giderim katılmaya çalışırım ama şu an İstanbul dediğimiz için herkese uygun bir yer bulmak lazım. Ateşli silahı gürültüsünden dolayı önermiyorum. Sonuçta burası bir havalı sitesi. Aydosta büyük gölün orada 200 metre mesafeli yer var demiş bazı arkadaşlarımız. Orası da uygun olabilir. Bu haftasonu cumartesi öğleden sonra ve pazar günü Silivri'de olacağım. Silivri-Çatalca gibi buluşmak isteyenler olursa Cumartesi öğlene kadar mesaj atabilirler. Geçen hafta oralarda 40 m. civarı şişe atışları denedim oldukça zevkliydi.

molla fenari denizli köyü baraj kenarı en musait alandır biraz uzaktır ama ister ateşli silah ister havalı silah atışı için çok uygun bir yerdir bi kaç sefer orada bulundum çunki bu tur buluşmalarda mumkun olabildigince meskun mahal dışında olmalıdırki ne jandarma ne polis tarafından rahatsız edilelim. denizli köyü barajı mevcut konu içindeki sayfalarda resimlerini görebilirsiniz

4-9x40 (Satıldı)