+ MarmaraTeam Gebze Denizli Köyü Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 7 Mart Cumartesi günü Gebze Denizli köyünde gölet kenarında buluşma düzenliyoruz. Şimdilik katılanlar Akıncı37-Master-Madmax ve Ben.Pazar günü yapmamamızın nedeni hem hava şartları Pazar kötü gözüküyor hemde evsahipleri Cumartesi müsait. ;kihhik, Buluşma yeri saati forumdaki isteklere göre belirlenebilir. Gelebilecek olanlar şimdiden belirtirse güzel bir organizasyon yapabiliriz diye düşünüyorum. Ateşli silah getirilmemesi ve tüfeklerinizin faturalarının mümkünse getirmenizi rica ederim. İsteyen olta takımlarını getirebilir gölet müsait olabilir. Mangal vs gibi fikirlerinizi ve eklemek istedikleriniz varsa belirtirseniz değerlendirilebilir. Araçla gelebilecek olanlar aracı olmayanlara yardımcı olabilir.İzmit merkezden gelebilecek olanlar bana özel mesaj gönderirlerse toplu bir şekilde Gebze'ye gideriz. Saygılar
    ;tufey#;avci;+;tuftabV#£tabanxalı$;#taban^l Herkes Davetlidir ;#taban^l £tabanxalı$+;tuftabV# ;avci;;tufey#

[Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/090303/xmw9vj6l.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/090303/s6mm7vy7.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s3b.directupload.net/images/090303/htnqxft4.jpg]

• Gözüm hep bu başlıklardaydı. Katılmayı çok isterdim ama maalesef gelemeyeceğim size iyi eğlenceler ve isabetli atışlar. İnşallah bir dahaki sefere :)

Ein Kampf, Ein Sieg!!!

• İstanbul'dan araç konusunda yardımcı olabilecek arkadaş olursa bende çok isterim gelmeyi.Bir de saat kaç gibi olur?

istanbulda nerede oturuyorsunuz

• sımdı uzuldum cumartesı calısma var malum kırız ızın olayıda yok neyse sıze ıyı heylenceler fotoları beklıyoruz

hatsan mod 125 6,35 ;d; korfezteam.png

• arkadaşlar zaten orda bi toplantı yapacaktık ama malesef havaların kotü olması hep geçiktirdi şimdi diyorsunuzki 7 martta yapalım cumartesi günü biliyosunuzki türkiye şartlarını cumartesileri genelde çalışılır bende çalışıyorum ve inanın çok gelmek isterdim ama malesef birde bu tarz toplantıları pazar gününe alabilirsek katılım oranı daha yüksek olacaktır saygılar :him:s

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Doğru söylüyorsun ama neden pazar yapmadığımızı açıkladım. Evsahibi 3 kişi cumartesi müsait. Pazar içinde siz bir buluşma düzenleyebilirsiniz. İsteyen ona katılır. Hatta sadan beyle başlayabilirsin.Hatta ben hem cumartesi hem pazar katılırım.

• Saat 9 gibi Gebze Çayırovada buluşup öyle gideriz diye konuşmuştuk Madmaxle .Forumdada bu konuda bir istek çıkmadı henüz.

• gelmek isteyen arkadaşları çayırovada yada trenle gelecek olanlarıda gebze istsyonunda karşılarız.saat 9 bana uygun

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Eğer bu hafta sonu epeydir ihmal ettiğim bir işim olmasa idi ben bile üşenmez gelirdim...
    Bir dahaki sefere inşallah.. ;tese;kkur

S&W 686-6

• Keşke sizde gelebilseydiniz.Bu arada arkadaşlar şimdi hava durumuna bakıyorum.Bunlar Cumartesiyi güneşli gösterirken önce bulutluya ardından yağmurluya şimdi gökgürültülü sağanak yağışlıya dönüştürdüler. ;(;#^+. Kesin kar yağar bende bu şans varken. ;hirr;

• bizde babam uygun olursa gelmeyi düşünüyoruz.Ama bana bişi uymuyor onu ayarlarız herhalde babamla saat 10 da dersanede sınavım var bu dersane ömrümü yedi X( büyüklerim.buluşmanın kaçta biteceğini bilirsek çok sevinirim ona göre gelmeyi düşünüyoruz.

( +;tuftabV# dersane s,;s )

gamo viper skeet 5,5

Weihrauch hw 40 4,5

• Buluşma öğleden sonra biteceği kesin. Bana kalsa hava kararana kadar takılırım ;şrofls;. Arkadaşlarında uzun zamandır parmakları paslanmıştır herhalde ;kihhik, Bekleriz