üç kibrit çöpü üç atış

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sonunda izleyebildimm ohhh bee valla gece rüyalarıma giriyodu :D abicim gercekten çok güzel atışlar eline emeğine sağlık :thumbup: ama yumurcağın sadece sesini duyabildik keşke azıcıkta onu çekiverseydin. Allah bağışlasın.

videoyu izlerken aklıma geldi hani kibriti cama, metale sürterek yakardık önceden acaba bunu havalıylada yapmak mümkünmüdürki 8o

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• yanacağına ihtimal vermiyorum yüzey küçük hız yüksek ;kihhik,

• yanacağına ihtimal vermiyorum yüzey küçük hız yüksek ;kihhik,

+1

O kadar çok vurdum ; ama hiç birini yakamadım saygılar

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• kurşun alaşımlı pelet değilde farklı bişey kullanılırsa kibrit ucuna silme bi atışla (nasıl olacaksa ) olabilir belki 8o bu tam discovery channel daki efsane avcılarına göre bişi ;rofl.;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• kurşun alaşımlı pelet değilde farklı bişey kullanılırsa kibrit ucuna silme bi atışla (nasıl olacaksa ) olabilir belki 8o bu tam discovery channel daki efsane avcılarına göre bişi ;rofl.;

Bunu hemen Adam'a yazalım. ;)

• slm arkadaşlar bu video nasıl görebilirim video nun ismi nedir kafama takıldı şimdi 3 kibrit çöpü 3 atış ;#^+. ;#^+. ;#^+. ?( ;#^+. ;#^+. ;#^+.