YATAGUN HAKKINDA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yaklaşık 3 hafta önce 30 küsür tl ye aldığımfx pellet in 3 gün sonra fiyatının 20tl civarına düştüğünü gördüm.konu hakkında yatagun yöneticileriyle bir tlf görüşmem olmuştu.birdahaki alış-verişimde bunun telafi edileceğinin söylenmiş olmasına rağmen,dün akşamki siparişimde bu telafiyi göremedim.konu hakkında yatagun yöneticilerinden bir açıklama bekliyorum,saygılarımla

• Official Post

Daha önceki yaptığınız alışverişte fiyatın yüksek şimdi düşük olması aradaki farkı size telafi etmemiz anlamına gelmez, o zaman 1 ay önce sıfır otomobil alanlarda şimdi düşen fiyatlardan dolayı satın aldıkları firmadan telafisini istesinler, ekonomik şartlar değişmiş 3 gün önce FX ten e-mail gelmiş yeni fiyatlar yayınlamışlar, bazı ürünlerin fiyatlarını düşürmüşler, bazılarını aynı tutmuşlar, FX Monsoon 5,5 otomatik silahın fiyatını neredeyse Gladiatorun altına indirmişler, iken o zaman 10 aydır sattığımız peletlerin farklarını herkese ödememzmi gerekecek?

Tüm bunlara rağmen size böyle bir söz verilmişse o söz tutulmak zorunda, iş yerini taşıma telaşımız var, sanırım bu telaşede unutulmuştur, yarın konu ile ilgileneceğim ve kargosu bize ait söz verilen ne ise yerine getirilmesini sağlayacağım.

• elbetteki haklısınız vermiş olduğunuz örnekte mustafa bey.ben üç kuruşun değil,verilmiş sözlerin peşindeyim.ilginiz için teşekkürler,yakında olsaydım yardıma gelirdim,kolay gelsin

• Official Post

Sağolun, gelmş kabul ediyorum ^^

• bende internetten alış veriş yaptım yatagundan , keçe pellet almıştım . bir de şapka göndermişler teşekkür edememiştim, buradan teşekkür ederim çok naziksiniz