HOT - ROD OTOMOBİL

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 1964-1968 arası üretilen v 8 motor 450 bg ford mustang da benim favorim. favorim diyorum çünkü 1968 olanından 1994 yılında kullandım elimde 4 ay kaldı. o arabadaki hırçınlık asillik unutamıyorum. siyah renkte kırmızı deri koltuk.

o zamanlar bmw 3.20 i ile alaşehir-salihli arası kapıştık.nal toplatmıştım ona. sonra babam rahmetliden yedim fırçadan dolayı elden çıkardım .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• aırbrush .

jay bu ustaları yani airbrush yapan ustaları tanırmısın adresleri varmı bende arabama yaprırmak istiyorum nasıl olacak şimdi. ;grin;

teyy kaç zaman geçmiş ben yeni fark ediyorum. Airbrush resimleri koyduğum atolye Lüleburgaz sanayisinde.
    web: http://www.gezeroto.com.tr/

• bu usta gerçekten bir sanatkar gibi çalışmışhelal olsun ellerine kollarına sağlık