WEBLEY LONGBOW 4.5ML YENİ TÜFEGİME KAVUŞTUM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Fx gibi yumuşak pelletler alın derim ben. Bir kutu alın deneyin vazgeçemiyeceksiniz. İsabet yüzdeniz çok artıcaktır. Yerli pelet kullanmayın bu işten keyif almak istiyorsanız. Yatagun.com.tr den alacağınız gamo marka peletlerde düzgün çıkacaktır.

• Fx gibi yumuşak pelletler alın derim ben. Bir kutu alın deneyin vazgeçemiyeceksiniz. İsabet yüzdeniz çok artıcaktır. Yerli pelet kullanmayın bu işten keyif almak istiyorsanız. Yatagun.com.tr den alacağınız gamo marka peletlerde düzgün çıkacaktır.

tüm arkadaşlara teşekkür ederim mustafa beyin de varmış aynı tüfekten pelet secimi için yardımcı olur heralde birde dediginizi yaptım mustafabey yanlız uc çok kalın geldi bende elimdeki kaliteli metal 6 numara ucla biraz denedim ve şimdi pelet çok güzel giriyor eskiye göre daha fazla denemedim çünki farklı peletlerle deneyecegim bakarsın tam oturur ona göre uygulamayı tekrarlarım birde atış esnasında tınlama oluyor bu normalmi acaba yoksa şu yeşil gres uygulamasınımı yapsam gerci anlamam ama faydası olurmu tınlama hariçinde tekkelimeyle muhteşem dürbünü takmıştım geri söktüm bu tınlamadan dolayı bi zarar vermesin diye birkac kutu attıktan sonra takacagım genede bilgilerinizi bekliyorum saygılar selamlar.

WEBLEY LONGBOW 4.5ML OPTİMA 3-9X44E ;tufey#
    egeteam.png

• Official Post

Tınlama Yaydan geliyor, yaya yeşil gres benzeri bir sür ve rontgen filmi ile sar o ses kesilir ama sıfıra inmez,

• Tınlama Yaydan geliyor, yaya yeşil gres benzeri bir sür ve rontgen filmi ile sar o ses kesilir ama sıfıra inmez,

teşekkür ederim mustafa bey

egeteam.png

• Hayırlı olsun.Bence hatsan üretimi tüfek alınacaksa webley alınmalı.

• Vay vay vay hocam tüfeğin 10 numara çok güzel bir görütüsü var.İyi günlerde kullanman dileğiyle HAYIRLI OLSUN!

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32

• Vay vay vay hocam tüfeğin 10 numara çok güzel bir görütüsü var.İyi günlerde kullanman dileğiyle HAYIRLI OLSUN!

çok teşekkür ederim arkadaşlar.

egeteam.png

• Tınlama Yaydan geliyor, yaya yeşil gres benzeri bir sür ve rontgen filmi ile sar o ses kesilir ama sıfıra inmez,

mustafa bey bugün kaucuk bazlı gresi aldım rontgen filminide temin ettim fakat bu rontgen filmi yaya sarılınca kurma sırasında yay dogal olarak küçülüyo bu rontgen filmi de katlanıp kalmasın içinde yayı komplemi sarcaz birazdaha acıklarsanız ona göre uygulamaya koyulcam teşekkür ederim

egeteam.png

• Official Post

Yay'ı kapalı halde boyu kaçsa o rontgen filmini ölçüde keseceksin, Kumpasın varsa yay tel kalınlığını ölç ve spir sayısıyla çarparsan yay kapalı uzunluğunu bulursun, tabi yarım ila 1 santim kısa kesmenin bir sakıncası olmaz.

• Yay'ı kapalı halde boyu kaçsa o rontgen filmini ölçüde keseceksin, Kumpasın varsa yay tel kalınlığını ölç ve spir sayısıyla çarparsan yay kapalı uzunluğunu bulursun, tabi yarım ila 1 santim kısa kesmenin bir sakıncası olmaz.

anladım çok teşekkürederim :thumbup:

egeteam.png

• Abi röntgen filmi tüfeği kurarken spirler arasına girip kırılmıyor mu zamanla?

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Official Post

Abi röntgen filmi tüfeği kurarken spirler arasına girip kırılmıyor mu zamanla?

Hayır Evren, benim testlerimde 2000 atışda bir şey olmadı, sonrasını bilemiyorum, zaten filmin büyük bölümü piston içine giriyor, yayın piston iç çeperlerinde trampet çalması sırasında sesi ciddi oranda yok ediyor.

• Hayır Evren, benim testlerimde 2000 atışda bir şey olmadı, sonrasını bilemiyorum, zaten filmin büyük bölümü piston içine giriyor, yayın piston iç çeperlerinde trampet çalması sırasında sesi ciddi oranda yok ediyor.

bu tetik tertibatını ellemeden yayı ve pistonu cıkarabilirmiyiz kolaymıdır yay fırlarmı,takarken zorlarmı beni ???

egeteam.png

• Fx gibi yumuşak pelletler alın derim ben. Bir kutu alın deneyin vazgeçemiyeceksiniz. İsabet yüzdeniz çok artıcaktır. Yerli pelet kullanmayın bu işten keyif almak istiyorsanız. apploud.gif

tüfeğiniz hayırlı olsun,kazasız belasız iyi günlerde kullanırsınız inşallah

• tüfeğiniz hayırlı olsun,kazasız belasız iyi günlerde kullanırsınız inşallah

teşekkürederim kardeş cümlemizi kazadan beladan korusun :thumbup:

egeteam.png

• Yayı çıkarmak ayrı takmak ayrı dert :) Ama azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz. Mod 125 temizlik ve keçe değişimi maceralarımın biri tek başıma olduğumdan akşam 9 da başlayıp gece 1 de bitmişti. Üsütüme yağmur yağmış gibi ıslanmıştım terden :)

• Yayı çıkarmak ayrı takmak ayrı dert :) Ama azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz. Mod 125 temizlik ve keçe değişimi maceralarımın biri tek başıma olduğumdan akşam 9 da başlayıp gece 1 de bitmişti. Üsütüme yağmur yağmış gibi ıslanmıştım terden :)

kardeş korkutma beni fakat tüfekler farklı benim tüfegin yayı yeni sistemmiş kısaymış fırlama yapmaz diyolar fakat tetik tertibatını ellemeden sökebilirmiyiz acaba teşekkürler

egeteam.png

• tüfeğin çok güzelmiş kazasız belasız kullanırsın inşallah ben bunu avrupa bi silah sanmıştım çok güzelmiş

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -