HATSAN MOD 135 5.5 MM HAVALI TÜFEK GRUPMANI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar merak ediyorum dürbünle bu kadar yapamıyorum.
    3x9x32 optima dürbün var 25liralık dampa ayak var ama onu ayarlayamıyorum dürbünsüz daha iyi atış yapıyorum yardım nasıl ayarlayabilirim...

• kaç atış?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Başlığın Grupmanlar bölümünde olması gerekiyor sanırım...

moderatör notu:dediğin gibi taşındı evren=)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar merak ediyorum dürbünle bu kadar yapamıyorum.
    3x9x32 optima dürbün var 25liralık dampa ayak var ama onu ayarlayamıyorum dürbünsüz daha iyi atış yapıyorum yardım nasıl ayarlayabilirim...

desteksiz gayet güzel olmuş,birde dürbün ile yaparsanız bu atışları delik daha da küçük olacaktır kanatindeyim,ama sizin kullandığınız ayak dampa ayak deyil,mevcut kullandığınız ayak ile ayar tutduramazsınız,

dampa ayak bu link de,alın dürbünlü atışların keyfini sürün

http://www.yatagun.com.tr/deta…Yatagun_Dampa=&ID=141

• haklısın hocam başlık için bidakine daha dikkatli olurum sağolasın
    ayrıca yazmayı unuttum 5 atış vardı orda teşekkürler...

• gladyatör mükemmel silah tüfekle birlikte aldığım dürbünün mevcut ayağıyla ayarlayamadım bir av malzemesi sitesinden 25liraya
    http://s8b.directupload.net/images/090522/27uuoe2o.jpg
    linkteki resmi olan dampa ayağı aldım bunuda ayarlayamıom 9 metrede sıfırlıom izmariti her atışta vuruyorum ama hedef 20 metreyi geçince en az 10 cantim sapıo deli olcam yakında...yokmu bunun bi yolu yav..

• muhakkak vardırda ben bilmiorumdur bunun yöntemini nasıl ayarlayabilirim...

• Dampa değil o tek parça ayak,dampalar 90 milyondan filan başlıyor.Satan adam sana dampa mı dedi? Kardeş dogrusunu söylemek gerekirse ne desek yalan olur,dampayla da kullansan hatsanlarda ayar tutturmak zor,bende de var hatsan stoper vidasını kırdı.Dürbün işi yaş iş hatsanlarda.

• elinize sağlık güzel çalışma olmuş.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• teşekkürler ali murat kardeşim

• yok kardeşim dampa diye satmadı ben öle zannediyordum demekki bu tek parça ayak dampa daha farklı olmalı sağolasın...