HATSAn VE optima

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ve siteden oldukça facdalandım gerçekten çok güzel bir site...

ben yeni bir silah almak istiyorum aklımdan 2 çeşit var

birincisi hansan mod 135

ikincisi optima 550

sizce hangisi iyidir etkili menzili nedir

yardımlarınızı bekliyorum

ve ankaradayım eger bildiginiz iyi bi yer varsa oradanda alabilirim

• Öncelikle hoş geldin, iki söylediğin tüfekte aynı tüfek. ;) Ben Webley Patriot öneririm size, velikatrani.com 'da kaldıysa, altın tetikli olmayan 1. nesil Webley Patriot 5.5 mm alabilirsin, ama sana kesinlikle Hatsan veya Optima önermem(tabi şuanda piyasadaki mevcut Hatsan'ları önermem, ileride daha kaliteli silahlar üretirlerse öneririm).

• evet ama bildigim kadarıyla webleyde dürbün yok ve fiyatıda buna ragmen biraz pahalı yani ben optima istiyorum

yani çok pişman olurmuyum sizce ne gibi dezavantajları var webleyi ayrıcalıklı kılan özelligine

yani kısacası neden webley i tercih etmeliyim?

• peki ben dürbün istiyorum webley e dürbün takılabilirmi?

ve webleyin etkili mesafesi nekadardır?

• çok teşekkür ederim biraz düşünecegim bu konuyu birde webley i yakından göreyim :) :)

• bencede webley modellerini incelemenizi önerrim :D

• hoşgeldiniz alexander. tüfek seçiminde bulunurken, öncelikle bütçenizi ve ne kadar menzil istediğinizi tespit etmeniz gerektiği kanaatindeyim. bütçe ve menzile göre kalibre-güç belirlenip, buna göre uygun tüfekler arasında fiyat karşılaştırması yapılabilir. optima ile hangi mesafeden atış yapmayı planlıyorsunuz?

• kardeşim hiç terettüt etme optima 550 yi al bir dampa ayak al tak dürbününü 1000 mermi attıktan sonra keyfine bak ben bizzat kullanıyorum harika 45 dercelik açıyla atarsan 1022 m max menzili ,60-70m arası dandik mermi ile yeni rakı şişesini darmadağın ediyor

• naciza hesap kitap bilgime güvenerek optimaya dürbün + dampa hesabı yaptığımda, toplam maliyet 400-450ytl civarına çıkıyor ?( yerine çok daha güçlü bir tüfek tercih edilebilir...

• OPTİMAYLA BERABER DÜRBÜNDE VERİYORLAR

;tufey#

sadece dampa 150ytl. onu bile eklesek daha kaliteli bir tüfek almamak için hiç bir sebep yok. hele webley patriot 1nci nesil temin etme imkanı varken.