Yeni Arabam; Renault SCENIC II BVA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hayırlı olsun gule gule kullanın

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• Uzun zaman oldu arabayı alalı. Geçen sene Haziran başıydı. Konuyu yeniden güncellemişsiniz. Temennileriniz için tekrar teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre versin. Benim uzun zamandır almak istediğim bir modeldi. Geçen sene Clio aracımı satıp bunu aldım. Çok memnunum. Bu tür araçlar çok rahat ve ferah oluyor. Yüksek oturma pozisyonu ve geniş camları yola hakimiyet hissini arttırıyor. Bu tür arabalara binenler genellikle başka arabalara (özellikle alçak tip Honda gibi) binmiyor. İnternette fan klüpleri de mevcut. Tek ekisisi benzinli oluşu. Otomatik vites olduğundan dizel olamıyor maalesef. Ancak performansı çok iyi (140 HP) şehir içi 10 L'den az yakıyor. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Bu arada aklıma geldi. Arabayla ilgili küçük bir anım var. Arabayı haziran başında bir MAIS çalışanından, Arnavutköyden satın aldım. Temmuz başında da Ailece, yaz tatiline Bodruma bir tatil köyüne gittik. Tatilimizin 3. günüydü sanırım Bana arabayı satan vatandaşı aynı yerde tatil yatarken rastladım. O da Ailesiyle birlikte uçakla gelmişti. Ne demişler Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşurmuş :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.