ALFAMAX

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,

Hatsan'ın ürettiği Alfamax markası ile ilgili yorumlarınızıve tecrübelerinizi alabilirmiyim...??

• abicim bu alfamaxın yalnız dış görünüşü farklı içi namlusu herşeyı aynı

ama güzel tufek bi kaç değisiklikle 4.5mm ile güzel sonuçlar alınır

• Ben alfamax kullanıyorum. Sanırım orta seviye kalitede bir pelletle güzel atışlar yapabilirsin. Güç olarak güzel tenekenin bir tarafından giriyor öbür tarafınıda delip çıkıyor (yaklaşık 10 metreden). Yanlız nişan ayarlamak için bayağı uğraşman gerekecek. Fiyatına göre kaliteli denebilecek bir tüfek bence. Bende öğrenmek için aldım biraz daha bu işi öğrenip havalıya geçiş yapacağım. Öğrenmek için ideal.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Ben bu tüfekten şimdilik çok memnunum, Gamo Expander ile dürbünü sıfırladım ve hep aynı pelet i kullanıyorum, 50 mt gibi mesafede 3 köşe teşkil i çok rahat yapıyorum tabiiki aralarında anormal fark olmadan.. ;tufey#