Webley tamir servisi...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar.

Bir arkadaşımın 2. nesil Webley Patriot tüfeği arızalandı. Tüfek 2. el ve garanti kapsamında olmayabilir. Nerede yaptırabileceğimizi bilen var mı acaba?

Teşekkürler.

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Elinizde faturası varsa fotkopisini çekin silahla birlikte İzmir Hatsan fabrika servisine gönderin sanırım kargo ücreti haricinde bir masrafınız olmaz..

A Takımı Üyesi

• Sevgili teknosman, ben Hatsan'ı aradım, durumu anlattım, markasını modelini söyledim ama telefonun başına kimleri koydularsa iki kişi de bizim tüfeğimiz mi o diye sordu. Webley'in ithalatçısı Hatsan mı acaba?

Teşekkürler.

• bildiğimiz kadarıyla,evet... Hatsan, webley ile anlaşmalı imalatçıdır ..ihraçta etmektedir..silah yurt dışındada webley patriot olarak satılmaktadır..Hatsanı aradığınızda Teknik servisten bir yetkiliyi isteyin onunla konuşun.. patriot bendede var,kundağı çatlamıştı gönderdim ücretsiz değiştirdiler..sadece kargo ücreti ödedim.

A Takımı Üyesi

• Teşekkürler. En iyisi mail atayım önce ben. Tamir servisindekilerin birşeyden haberi yok anlaşılan :)

• arkadaşım merhaba telefona arada bi öle ne olduğu belirsiz adamlar çıkabiliyo,sanırım fabrikanın bekçisine yönlendiriyolar telefonu neyse hafta ortası mesai saatlerinde ara bir sonuç alamassan bana pm at ben izmirdenim sana yardımcı olurum bizim fabrika hatsana çok yakın bizzat ben sorarım senin için fakat kuşkun olmasın onu seve seve yapmak zorundalar saygılar hocam

Hw 97k

• Teşekkürler dostum, cevap alamazsam haberleşiriz. İyi geceler.