EVANIX BLIZZARD-S10

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk önce bu forumda olduğum için çok her keze sevgilerimi sunuyorum..EVANIX BLIZZARD-S10 için sormak istediğim bir şey var üstadlara High Power (Yüksek Güçte) 35-40 Low Power (Düşük Güçte) da 150 atış yapıyor deniliyor sitesinde bu ayar nereden ve nasıl yapılıyor bu konuda bilgi verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkurler....
    Cahit YILDIRIM

• bildiğim kadarıyla "low power" denilenler avrupa da satılan 12ftlb silahlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• İyi Akşamlar

PCP EVANIX BLIZZARD-S10 marka tüfeğime regulator takılabiliyormu takılıyorsa nerede regulator taktırabilirim..

Şimdiden teşekkurler.

• Çekiç yayının önündeki parçadaki vidayı sıkarak veya yumuşataak güç arttırma ve azaltmak mümkün regülatör işini termopol İlker beyle konuşun.

• gerçektende düşük güçte 150 atış yapılabilirmi??net bir cvp veren olursa çok sevinirim :him:s:him:s

Hw 97k

• Benim tüfeğimde reguletör uygulaması mevcut. Şu anda 1000 fps ile yaklaşık 60 atış yapabiliyoum. Atışlar arasında max 6-7 fps fark oluyor. En son grup denememde 70-80mt 4 cm grup yaptım. Tripodtan destekli sandaliyede oturarak yapılmış bir grup. Yatarak ful destekli daha iyi gruplar eminim ki çıkarabilirim. Bu da oluyor ki tüfeğin namlusu bir çok kişinin dediğinin aksine kaliteli, en çok konuşulan özelliği tetiği. Arkadaşlar tetiği ağır olabilir ama söylenildiği kadar ağır değil. Yeni çıkan s10'ların tetiği yaklaşık 420-450 gram ağırlığında. Benim tüfeğim s10 olmamasına rağmen çıkarmış olduğum gruplar ortada. Reguletör uygulaması yaptıracak arkadaşlar kesinlikle pişman olmayacaklar.

[Resim Engellendi: http://img245.yukle.tc/thumbs/895CIMG1882.JPG] [Resim Engellendi: http://img245.yukle.tc/thumbs/9188Goruntu1224.jpg]

Not : Ölçümüm yanlış net 4 cm.

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i