fx gladiator 17 metre sıfırlama 8 lik grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Maşallah, süper guruplar... İki tık aşağıya çekseydiniz dürbünü, hepsi göbekte olacakmış... Neyse, bir dahaki sefere artık... Bileğinize ve gözünüze sağlık...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• çok güzel olmuş,devamını getirmen dileğiyle tebrikler.

bursateam.png

• Maşallah, süper guruplar... İki tık aşağıya çekseydiniz dürbünü, hepsi göbekte olacakmış... Neyse, bir dahaki sefere artık... Bileğinize ve gözünüze sağlık...

Sevgiler,

gurupman çalışırken, nişan noktası vurulmaz ki sonraki atışlar için aynı noktaya nişan almaya devam edilebilsin.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• gurupman çalışırken, nişan noktası vurulmaz ki sonraki atışlar için aynı noktaya nişan almaya devam edilebilsin.

Niye, başka hedef kağıdı mı yok? ;$.,

Yani ben bildiğiniz gibi bu işin acemisiyim ama iyi bir okçuyum ve ikisi de nihayetinde atış sporu olduğu için okçuluktan yola çıkarak böyle bir soru sordum... Yanlışsa kusura bakmayın, bilmişlik taslamak için sormadım...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Niye, başka hedef kağıdı mı yok? ;$.,

Yani ben bildiğiniz gibi bu işin acemisiyim ama iyi bir okçuyum ve ikisi de nihayetinde atış sporu olduğu için okçuluktan yola çıkarak böyle bir soru sordum... Yanlışsa kusura bakmayın, bilmişlik taslamak için sormadım...

Sevgiler,

dürbün sıfırlama ile vuruş noktası aynı olduğunda (silah aslında böyle sıfırlanır) . diyelimki hedefin göbeğine nişan alıp orayı vuruyorsunuz, 3-5 atış sonra nişan noktası yırtılmış/delinmiş olacağından aynı yere nişan almakta güçlük çekilir, ve gurupman büyüyebilir. Bu nedenle nişan noktasının hep düzgün kalması için nişan noktası ile vuruş noktası farklı olmalıdır.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png