1000 TL Bütçem var havalı tüfek almak istiyorum tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Alıntı

Zaten pcpnin esas amacı kurmadan pellet atmak degil mi? :him:s

"Kurma" kelimesi "kurma kolu kullanmadan" anlamında ise amaç o sayılır.
    Ama bence kurmadan pellet atan tek model FX Revo. Diğerleri şöyle veya böyle kurma'yı gerektiriyor.

S&W 686-6

• Valla hatsanın at-44-10 lw namnulu bir modeli var alman yapım namnulu o 800 ytl civarı en son 15 gün önce sormuştum baya iyi bi tüfeğe benziyor 12 yiv set vardı namnuda

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• 1000 TL yi yedin bitirdin galiba. İmzanda yeni tüfek görünmüyor. :)

;lol;

yok cahit hocam 1000 tl yı yemedım ama uzerıne bıraz daha ekledım tam glad'a nıyetlendım kardesımın universite masrafları bana kaldı :!: suanda 1200 tl cıvarı var butcem kısmetse dıyorum 460 magnum sıfır alayım, yada ıkıncı ellerde 350 magnum, 460 magnumlarvar onlara nıyetlenıyorum. İkinci el olduğu içinde kanım ısınmıyor zaten fazlada anlamıyorum silah bakım v.s. Kısacası böyle bi kararsızlıktır devam. ama fazla kalmadı 3-5 gün sonra ya yatagundayım, yada airgunturk, ikinci ellerde ;şrofls;.;keyfs;

5,5 Cal Webley Patriot (1. Nesil) + 3-9-44 Dürbün + Yatagun Dampa + Bol Miktarda Pallet (Daha Ne Olsunn) :)))

istanbulteam.png