1000 TL Bütçem var havalı tüfek almak istiyorum tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle herkeze şimdiden görüşleri ve yorumları için teşekkür ederim. Benim 1000 TL civarında bütçem var havalı tüfek alak istiyorum bütçemi biraz daha zorlaya bilirim 1 ay bekleyerek. daha önce havalı tüfeğim olmadı kısmet olursa beğenip bulabilirsem bir havalı tüfeğim olacak. Forumlarda günlerce gezdim ve Diana'nın baya kaliteli alınabilir olduğuna karar verdim( değerli yorumlarınızdan) herşey olsada insanın kafası karışıyo mesela diana mod 460 tamam ama bu seferde 4,5 mi 5,5 mi. Dediğim gibi şimdilik bürçem 1000 TL civarında bir ay daha beklersem biraz daha açabilirim yeterki elimde güzel attığımı vuracak, pasif kalmayacak, sorun çıkartarak hevesimi kırmayacak bir tüfek olsun. İllede yaylı olsun demiyorum pcp de olabilir. tekrar görüşleriniz yardımlarınız için teşekkür ederim.

Not: Görüş ve yorumlarınıza en erken pazartesi günü bakarak cvp verebilirim hafta sonu evde olmayacağım saygılar.

5,5 Cal Webley Patriot (1. Nesil) + 3-9-44 Dürbün + Yatagun Dampa + Bol Miktarda Pallet (Daha Ne Olsunn) :)))

istanbulteam.png

• bu parayla pcp alınır seslerini duyar gibiyim.pcp kullananlar hangi modeli almanı tavsiye edeceklerdir.eğer tercihini yaylıdan yana kullanacaksan diana mod 54,diana 460 ve hw 97 k 5,5 olanları tavsiye ederim.

:love: Diana Mod 54 (5,5)[b][i] + Sports Match Dampa+optima 3x12x44 dürbün

• Pcp olarak evanix blizzartlara bakmanızı öneririm , yaylı olarak diana 460 magnum-hw97k -mod 54/48/52 olabilir ama sizin seçiminiz , şöyle bir şey daha var pcp ler har bakımdan her zaman her yaylıya göre daha isabetli daha güçlüdür.Pcp lerde kesinlikle 5.5 ama yaylılarda hw 97k dışında ben 5.5 tercih ederdim.

Bu arada soyadınız gerçekten YAMAN mı?

• Bu arada soyadınız gerçekten YAMAN mı?[/quote]

evet gerçenten soyadım YAMAN

5,5 Cal Webley Patriot (1. Nesil) + 3-9-44 Dürbün + Yatagun Dampa + Bol Miktarda Pallet (Daha Ne Olsunn) :)))

istanbulteam.png

• Satılık Evanix Blizzard Side Lever 5,5 cal. Tumbhole Kundak

al kurtul :) yatagundan 2. el. tüm bakımları yapılmış

bu tüfek hosuma gitti ama merak ettiğim iki şey var.
    1. fiyarın içerisinde tüm parçalar dahil mi? dürbün, dampa ayak, dolum için tüm aparatlar [ dolum için nasıl malzemeler gerekiyor, pompa. (dolum için kısaca bilgi)]
    2. bu tüfekte gez arpacık yok galiba kullanmak için mutlaka dürbün takmak mı gerekiyor. yoksa gez arpacıkta takılabilirmi. tüfek aldımmı dürbünsüz atış yapmanın da bir başka zevki olacağına inanıyorum. herkeze tşkkler. agt

istanbulteam.png

• "bulenth" Bülent beyin silahına da bir bakmanızı öneririm... Sıfır ayarında (zaten 2 aylık), çok güçlü ve isabetli... FX Gladiator aldığından satıyor, dedik satma diye ama, FX'de ucuz silah değil... Satılıklar bölümüne yeni girdi... Silahlarına da gayet iyi bakar, bende müşterisiyim oradan biliyorum ;)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• sana katılıyorum cem abi benim bütçem olsaydı kesinlikle bülent abinin tüfegini alırdım yine de alırım ama tüfegin 2 sene beklemesi lazım ;#^+.

saygılar...

HATSAN MOD 80 22. cal

dandik bir dürbün vardı o da gitti ;( kaldımı elinde GEZ GÖZ ARPACIK

• sana katılıyorum cem abi benim bütçem olsaydı kesinlikle bülent abinin tüfegini alırdım yine de alırım ama tüfegin 2 sene beklemesi lazım ;#^+.

saygılar...

Melikcim, bu satılsın da, biz sana iki yıl sonra FX alalım olmaz mı...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• aynen abi ben de fx'i tek geçerim de 2 yıl kadar sabredebilirmiyiim bilmem :him:s

ama olsun fx gibi bie tüfeğim olacaksa 2 yıl deil 5 yıl bile beklerim :thumbup:

saygılar..

HATSAN MOD 80 22. cal

• 1000 TL yi yedin bitirdin galiba. İmzanda yeni tüfek görünmüyor. :)

• 1000 TL yi yedin bitirdin galiba. İmzanda yeni tüfek görünmüyor. :)

Cahit, senin setde güzel ama silahının tekli olması herşeyi bitiriyor... PCP alan insan rahat atış yapmak ve hedef hattını kaybetmemek için alır... Halbuki senin silahında her atıştan sonra yeni pellet yüklemek gerektiği için bu bahsettiğim herşeyi olanaksız kılıyor...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Ama tekli olmasının avantajı tüp varsa kendinizi kaptırıp 1-2 kutu bir anda bitirmiyorsunuz. ;keyf;

• abi sende yanına atcağı kadar saçma al

saygılar.. g;$i

HATSAN MOD 80 22. cal

• Cahit, senin setde güzel ama silahının tekli olması herşeyi bitiriyor... PCP alan insan rahat atış yapmak ve hedef hattını kaybetmemek için alır... Halbuki senin silahında her atıştan sonra yeni pellet yüklemek gerektiği için bu bahsettiğim herşeyi olanaksız kılıyor...

Sevgiler,

Zaten pcpnin esas amacı kurmadan pellet atmak degil mi? :him:s

• :D

HATSAN MOD 80 22. cal