Diana mod 54 menzil

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • video yu izliye bildin mi? youtube hata veriyor,tekrar dene diyor,ama ben başka yönlü izliye bildim,ultrasurf proğramı sayesinde,

mod54 ile mod48 kardeş,bir numara küçük benimki ;tacli# ha birde tepmesi mod54 göre fazla,, video yu izleye bilirsen orda gösteriyorum hangi pelleti kullandığımı,gariban ın en isabetli pelleti promagnum,tüfeği al araziye çık marifetini kendin keşfet derim ^^100 metre ötesi biraz fantaziye kaçar yaylı tüfek ile ^^

101 metre grupman mod48 fx pellet, 12 atış, çökerek destekli atış,( tam destek deyil)

[Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/090728/temp/eg6qbxrl.jpg]

• 20-30 cm çaplı hedef cidden büyük.
    Ben yayı ilk değiştirdiğimde 18 kglik tenekeyi 120-130 metre gibi mesafeden her defasında vurup deliyordum.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Videoyu izledimde mermileri fark etmedim...

FX pellet kafası düz olan dimi kafası düz olan daha zor gitmezmi aslında..

20-30 cm 100 metreden sonra minnacık olur abi yaa :)

Şu dampayı alayım çıkıacam videoları siz görün o zaman çoşturacam..

Ama KArtal taraflarında öyle geniş arazi zor biraz...

• 20 30 cm 100 metre de minnacık mı olur :him:s sen imzamdaki video yu izlemedim ellaam ;şrofls;. soda şişesi ;şrofls;.

mod48 videosunu tam izliyedin sanırım,video nun sonun da gamo pro magnum pellet in kutusunu gösteriyorum ;tacli# bu video nun asıl amacı 300 metre arazi tanıtım video suydu,,o bölümü çıkardım ara dan,fx glad resmi filan koymuştum bu yüz den video ya,

• Hata veriyor 300 metre açılmıyor maalesef :(