Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • saygılar sunarak şunu sormak istedim at 44-10 tüfeğimin mekanizma namlu kısmıyla dipcik kısmını sadece alttaki 2 vidayı gevşetiptemi ayırabilirim u½%;

• ne için ayırmak istiyorsunuz? herhangi bir müdahalede bulunmak için teknik bilgi ve donanımınız yok ise, ki siz İzmir'de ikamet etmektesiniz, bence bir sorun varsa fabrikasına götürün. hem garantisi de devam eder.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• yoo hiç bi sorun yok ceviz kundağımı oymaya başladım ama kendi kundağını sökemiyorum u½%;

• AT44 incelemesi "Emporto Hatsanı Parçaladı"

Burada AT44WX10 söküm ve inceleme var....

Zaten her şey aynı.Namlu namlu farkı L.W namlu olması o kadar...

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• teşekkürler ancak o konuyu inceledim ama işime yaramadı çünkü fotolarda direk paramparça görüntü var ben sadece kundakla mekanizmayı ayırmak istiyorum alttaki iki vidayı söktüm ama çıkmadı hani diyorum kanırtsammı bide zarar veririm diye korkuyorum u½%;

• Silahla birlikte şeması verilmiyor mu?

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• silahı ters çevir gördüğün vidaların hepsini sök, tetik muhafazasında 2 vida ,ve namlu altındaki ,2 Adet Plastik Namlu tutucuyu sabitleyen 2 vidayıda sök...sonra hafifçe zorlamadan cıkart..

A Takımı Üyesi