At-44 Ceviz Kundak made by Togay Yurtsever''elimden geldiğince yaptım birşeyler''

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sekıl olarak orjınalınden daha guzel olmus ellerınıze saglık :D :D

• cok guzel bir kundak olmus. bundan yaptirmak istesek, acaba blackboy55 arkadas yapabilirmisiniz aynindan?

• cok guzel bir kundak olmus. bundan yaptirmak istesek, acaba blackboy55 arkadas yapabilirmisiniz aynindan?

At-44 Ceviz Kundak made by Togay Yurtsever''elimden geldiğince yaptım birşeyler''

Başlığa dikkat etmediniz galiba

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• yahu gulermisin aglarmisin...

togay yurtsever arkadasimizin yaptigini biliyorum kundagi. ama ayni zamanda blackboy55 isimli arkadasin kundak yaptigini da biliyorum.

ne demisim bir daha oku istersen;

once kundak cok guzel olmus demisim, togay arkadasi kastederek. kendine ticari bir niyeti olmadan yapmis. daha sonrada blackboy55 isimli arkadasin ticeri anlamda kundak yaptigini hatirlayarak onada aynindan yaparmisin seklinde soru sordum, togay arkadasa sormadim ki. bunda anlasilmayacak bir sey varmi? yok...

• "bundan" kelimesini kullandığınızdan karışıklık oluyor. Bir daha okuyun isterseniz.
    Ayrıca konu içinde kirlilik yaratmamak için Musa'ya PM atmanız daha doğru olurdu

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Togay abiye bana gerçekten çok yardımcı yarcımdı olduğu ve tüfeği çok cüzi bir fiyata verdiği için buradan da teşekkür etmek isterim...Gerçekten mükemmel bir tüfek ortaya çıkarmış. ;d;