Bende grupladım sonunda gelin gelin :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeği büyük bir heyacanla aldıkda atış yapacak yer bulamıyorum o yüzden pratik yapamıyorum bahçede millet sesinden rahatsız oluyormuş,bide tüfeğin tahribat gücünü gören aaa ya sekerse ya aradan girerse kıl olursa tüy olursa diyor sinrim zıplıyor kendi bahçemizde atış yapamıyoruz...

Bir kere şişe kırmaya gidebildim engebelidi arazidi düz değil orada 1 kutu pellet harcadım ondan sonra atış yapacak yer yok....

• İstanbulda bir sürü bu hobi ile ilgilenen atıcı var ve 3 - 4 günde bir buluşuyorlar neden onlara katılmıyorsun ? Sen yine şanslısın benim bulunduğum şehirde havalı silahla buluşmaya gidenleri bırak havalı silahın ne olduğunu bilenlerin sayısı iki elin parmakları kadar ya vardır ya yoktur.İmkanın yoksa hali hazırdaki imkanları değerlendirmelisin.

• Alıntı

...atış yapacak yer bulamıyorum o yüzden pratik yapamıyorum bahçede millet sesinden rahatsız oluyormuş,bide tüfeğin tahribat gücünü gören aaa ya sekerse ya aradan girerse kıl olursa tüy olursa diyor sinrim zıplıyor kendi bahçemizde atış yapamıyoruz...

Aman dikkat şehiriçinde, susturucusuz tüfekle, hele komşular filan civardayken atış yapmayın. Geçen sene tüm apartmana ve mahalleye rezil ettiler beni apartmanın önünde toplanıp. Bi daha tövbe.. Zaten üç beş kendini bilmez yüzünden havalı silahçıların imajı sapığa çıkmış toplumda. Hatırlayın 4-5 sene evvel Ankara Bahçelievlerde bir balkon sniperı vardı, umarım bu forumda yazıştığımız arkadaşlardan biri değildir ;lol;;lol;;lol;;lol;

Allah şükür zaten yeni evimin balkonu da direk Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayının Eğitim alanına bakıyor, hani eskaza Gladla filan görülürsem bahçede o an hayatımın karardığının resmidir. Gazetede okursunuz. ;şrofls;. Bu yüzden balkonda sigara içerken şeytana uyma gibi bir ihtimal de kalmadı zaten.. ;tufey#

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png