Türk Yapımı Tabancalarımız

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Benim çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

eskisehirteam.png

• tabancalar çok güzel ama ben şu altın silah mantığını anlamıyorum...altın silahım olsa sıkmaya kıyamam...

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Altın atmıyorki sonuçda ne oalcak ama ben altını hiç sevmem gümüş daha sade..

Silahda otomatik olarak desert eaglelar severim birde altı patlarları,tüfekler çifteler daha çok çekiyor beni.

Kanuni serisinden gümüşler güzel ama.Bu mesela

[Resim Engellendi: http://www.silahtutkusu.com/sr/kanuni_s2.jpg]

• pirana serisi hoşuma gitti gerçekden zaten genelde desert eagle havası var bazılarında...

• bende 8 yıldır sarsılmaz hançer 13 +1 var çok güzel gerçekten tavsiye ederim.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• abi ben yine de blow magnum yada zigana s alayım tabi zigana öncelikli

• Mühendisbey çok güzel bir karar vermişsiniz nasip olursa babam bu ayın sonunda bir zigana alıcak. Katalogtan beğenmiş ürünü ama hangi model olduğunu bana söylemiyor süpriz olacakmış bende sabırsızlıkla bekliyorum :)

eskisehirteam.png