ne olduğunu bilmediğim optima

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • iyi günler 1 hafta once tüfeği 5.5 mm siyle değistirmeye gitttim adam modelini bilmediğim ve tüfeğin üstünde sadece optima yazan bi tüfek verdi.

İyikide verdi tüfek harika çünkü tüfeğin tepmesi okadar az ve okadar güçlü ki 30mt (+- 2) boya tenekesini arkalı önlü delior hemde gamo match la ve tetiği okadar yumusakki tek korkum namlunun elimden kayıp namlunun yamulması üstüne 4.20 de dürbün taktım tepme olayı olmadığı icin sıfırlama bozulmuyorda dünyalar benim oldu diyebilirim ;şrofls;. ;şrofls;.
    en kısa zamanda yaptığım grubu ve tüfeğin resimlerini göndercem ben bulamadm belki siz bulursunuz modelini.

At44wx-10 + hill pompa
    hatsan optima 5.5mm
    hatsan mod 45
    s,;ss,;ss,;s

• İyi günleer.Hayırlı olsun.

• kardeşim optima 550 li mi ne o olabilir ki eğer t dipçikse

ha bide optima trio var ki bende var bi tepiyo duzgun tutmazsan yuzune tokat yemıs gıbı oluyosun :Dbu yuzden de trıo secenegını kaldırıyorum.

hayırlısı olsun keyıflı atıslar