95 sas' a dürbün tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkeze merhaba malüm 95 sas tüfeğim var şimdiye kadar reddot kullandım dampa ve dürbün almak istiyorum dürbüne 100 tl ve altı bütçe ayırabildim hangi markalarda veyahut özellikte(mercek,yakınlaştırma) bir dürbün önerirsiniz yardımcı olursanız sevineceğim, hayırlı günler diliyorum.

mod95 sas+optima red dot

huğlu poze

huğlu tek

• mümkün olduğunca küçük çaplı dürbün olması lazım bence.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• 1:Kaliteli bir 2-6x32, kalitesiz 6-24x50 den iyidir.
    2:Yüksek zoomlarda atış zorlaşıyor. 32x olupta 16dan fazla kullanmayan çok kişi var
    3:Büyük ön mercek daha aydınlık ve daha ağır demek.
    4: Dampasız dürbün çok can sıkar
    5:İkinci eller tanıdıktan alınınca çok çok karlıdır
    6:gümrük işleri daha da zorlaştı

Biraz değişik bir cevap stili oldu ama umarım yardımcı olur. ½bay£bay`;

Tartışmalar her zaman olacak. İnsanız sonuçta...

• Genel olarak 3 9 32 lere bakıyorum küçük derken bu uygunmudur bide 3 9 32-40 larda geniş marka seçenekleri var hangisi uygun olur onada karar veremedim.optima,tasco,barska,bsa var bu çapta ve fiyatlarda hangisini veyahut hangilerini uygun görürsünüz.

mod95 sas+optima red dot

huğlu poze

huğlu tek

• Hepsi olur hepsi =) Bence al bi x32 tasko keyfine bak, 100 liranın altında fiyatı hiç olmazsa mildot var.Kolay gelsin.

• Barska 3x9/32 önerebilirim.Tek parça ayakla kullanıyorum mod95 sas da kullanıyorum ayar kayma sorunu falan hiç olmadı şuana kadar.Netliği çok güzel. Av bayinde baktığım optimadan sonra netliği çok şaşırtmıştı beni.

Saygılar...

Hatsan Mod95 SaS 4,5 + Optima 3-12x44 AOE

HÜSEYİN ALKAN agt