12 Eylül 2009 Buluşması...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Elinize düşecek adamı düşünemiyorum ;şrofls;. perte çıkar valla ;şrofls;.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Elinize düşecek adamı düşünemiyorum ;şrofls;. perte çıkar valla ;şrofls;.

Yapma be Bersel, o kadar vahşimiyiz biz? Benim kavgalarımın %85'i ilk kafayı attığım zaman biter mesela :) Ve hep ilk ben atarım kafayı:D Köksal adamın üzerine oturursa onu bilemem tabii... O zaman pert kesin bence de... ;kihhik,;kihhik,;kihhik,

Sevgiler,

Önemli Not: Genç kardeşlerim, sadece şakalaşıyoruz... Adam gibi adam meselesini konuşarak çözendir...

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Cem abi ;
    Hobilerine "% 100 isabetle % 85 bitiricilikle kafa atma" ' yıda ekle bence ;D

Hahahahahahha... Spancy alemsin ha...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."