150-200 tl arası havalı tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar ben forumunuza yeni katıldım, inşallah bundan sonra burada çok paylaşımlarımız olacak.
    ben çocukluğumda serçe avına çıkardım ozamanlardan havalı tüfek hastalığım vardı, bu aralar tekrar nüksetti bu hastalık. bende sizlerden tüfek konusunda yardım almak istedim. forumu epeyce araştırdım, kafam allak bullak oldu. benim istediğim özellikleri sizlere yazayım bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlarda bana yardım ederler inşallah.

önce dayanaklı ve uzun ömürlü bir tüfek,
    100 metre mesafeden bir şişeyi kırabilsin veya büyük bir tahribat yapsın.
    kaliteli kolay kullanışlı alacağım tüfeğe uygun bir dürbün
    ahşap dipçikli
    5.5 mm
    atınca şangırtı(yay sesi vb.) çıkmaması
    forumu okudum aklımda oluşan istek tablom bu, siz değerli arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.

;avci;
    Stoeger X20 Wood Combo 5.5 :thumbup:

sarsılmaz kılıç 2000 mega 9x19
    :thumbup:

• jumper59 kardeş, neden bu markayı önerdin, tecrüben varmı bu tüfekle, birde bu vursanın tüfeğimi oluyor, google da baktım. bu markamı hatsan mı daha iyi sence, forumda hatsansı almayın diyorlar. ayrıca 4.5 mm vermişsin nedini nedir. bu silahın özellikleri nelerdir?
    şunu da ekleyeyim ben sıfır tüfek almak istiyorum, bu tüfeğin fiyatı biraz yüksek sanırım.dürbün dahilmi, dürbün hakkında tavsiyelerini bekliyorum

;avci;

• Kullandım evet,hatsandan iyi,5.5luk yok bu tüfekte,dürbün dahil değil,sıfır,220 lira plastik kundak.

• seriosman bu ilana baktım ama resim falan yok, artı dürbün falan nerede, birde ben bu konuda acemi olunca bu tüfek neyin nesidir bilmem,

ben tavsiye bekliyorum, yinede çok sağol.kib.aeo

;avci;

• jumper59 kardeş memnunmuydun yani, 100 metrede dediğim sonuçu verirmi. birde senden dürbün tavsiyesi bekliyorum.

;avci;

• seriosman satmıyor o tüfeği ordaki SATILIK yazısına tıkla.Kardeş 150-200 liraya dürbünlü,100 metreden isabetli atışlar yapabileceğin bir tüfek yok.Bütceni artırman lazım.

• seriosman satmıyor o tüfeği ordaki SATILIK yazısına tıkla.Kardeş 150-200 liraya dürbünlü,100 metreden isabetli atışlar yapabileceğin bir tüfek yok.Bütceni artırman lazım.

link:tıkla

sonradan farkına vardım düzeltim, yukardaki linkteki senin dediğin tüfekmi, ordaki dürbün nasıl sence. fiyatı nasıl. sen 220 demiştin.link verebilirmisin.dürbün fiyatlarını birde

;avci;

• Ben dürbünsüz 220 dedim,bu fiyat iyi,dürbünü de gayet iyi net bi dürbün.Forumu bi göz gezdir stoeger x20 tüfegin adı,epey bilgi var.

• baktım foruma biraz daha, bu tüfek hoşuma gitti ama arıza verdiğinde servis sıkıntısından bahsediyorlar. yinede güzel bir silah gibime geldi.
    bu 100 metre mesafeden bir tavşanı veya bir ördeği öldürebilir mi? sadece merak ettim...

;avci;

• baktım foruma biraz daha, bu tüfek hoşuma gitti ama arıza verdiğinde servis sıkıntısından bahsediyorlar. yinede güzel bir silah gibime geldi.
    bu 100 metre mesafeden bir tavşanı veya bir ördeği öldürebilir mi? sadece merak ettim...

Öldürecegini hiç sanmam.

Ülkemizde havalı silah ile avlanmak kanunen yasaktır... ;tese;kkur

• zaten merak ettim, herkesin standardı şişe olmuş, belki hayvan veya değişik bir şeye atan olmuştur diye düşünmüştüm

;avci;

• 100m ' de 4,5m yayli bir tüfekle tavsana ördege atan cani olur kisaca 100m' de etkili olmaz hani atttıgınız zaman 1 atışda indirebilseniz neyse ama bunarla zor o mesafeden... :(

• orası öyle. o zaman 60-70 metreden hayvanı vurur öldürür o zaman..?

;avci;

• 50 - 60m den karga türü kuşları rahat indirir ama tavsan icin birsey diyemiyecegim....

Kısaca 50m den ve üstünden karga indiren çok ama bazilari söylemiyor ;şrofls;.

• 50 - 60m den karga türü kuşları rahat indirir ama tavsan icin birsey diyemiyecegim....

Kısaca 50m den ve üstünden karga indiren çok ama bazilari söylemiyor ;şrofls;.

şişe standardı kamuflaj diyorsun yani :D ;şrofls;.

;avci;

• Her kara şişe dedikleri bazen bildigimiz kara şişelerden degildir :D ama tabi her kez yapiyorda diyemem kimisi gercekten aliskanlik olmus yapiyor kimisi ayda yılda bir kimisi ömründe 1 kimisi hiç ;d;
    Not: Herkez kendinden sorumludur buna' da ben bisey diyemem ;$.,

• Winchester 1000SB Havalı Tüfek

Vursan Stoeger X20 Synthetic Havalı Tüfek

Daisy 7840 Buckmaster Kurmalı Tüfek
    Vursan Stoeger X20 Synthetic Combo Havalı Tüfek

jumper kardeş yukardaki silahlar hakkına yorum yaparmısın, iyilik sırasına göre yazarmısın.

vursan stoeger x20 combo oluncamı dürbünlü oluyor, normalden farkı bu mu yani. birde combo olanının verdiği dürbün 60-70 tl eder mi sence? linkli vereyim dedim sansürlü kelime dedi. linklerle veremedim

;avci;