Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar

ve beklenen oldu artık bundan sonra karsteam kuruldu :) artık karsta olan arkadaşları karsteam da bekliyorum artık bizim de bir teamımız var ne mutlu bize :))) +;tuftabV# +;tuftabV# f;s;s

walter talon magnum ve yanında tasco 4x15 ( yok olsun yoksulluk :) )

• selam arkadaşlar

ve beklenen oldu artık bundan sonra karsteam kuruldu :) artık karsta olan arkadaşları karsteam da bekliyorum artık bizim de bir teamımız var ne mutlu bize :))) +;tuftabV# +;tuftabV# f;s;s

Tebrikler... ;d; Artık Kars'ın da bu hobiyi bilinçli yapacak, sevdirecek ve havalı silah kültürünü tanıtacak bir takımı var... Hayırlı olsun, kısa zamanda etkinliklerinizi forumumuzda görmek dileğiyle...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• saol cmblc da sanırım buralarda ya bu kültürü bilen yok ya da bu siteyi bilen yok tanıdığım tüm arkadaşları bu siteye yönlendirmeye çalışıyorum .

bakalım zamanla takım kurabilecek miyim buralarda merkezden çevreye doğru 15 dk yürüdükten sonra her taraf atış alanı :) dolu ben kendime bi yer ayarladım sürekli oraya gidiyorum . zaman herşeyin ilacı dır

• saol cmblc da sanırım buralarda ya bu kültürü bilen yok ya da bu siteyi bilen yok tanıdığım tüm arkadaşları bu siteye yönlendirmeye çalışıyorum .

bakalım zamanla takım kurabilecek miyim buralarda merkezden çevreye doğru 15 dk yürüdükten sonra her taraf atış alanı :) dolu ben kendime bi yer ayarladım sürekli oraya gidiyorum . zaman herşeyin ilacı dır

Aynen öyledir... Yavaş yavaş gelişir bu işler, birden patlar... Sabır...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• belki yeni gelen arkadaşlar vardır diye yazıyorum arkadaşlar karsteam kuruludur haberiniz olsun :) beni burda yalnız bırakmayın :))