Benjamin - Super Streak 4,5MM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar elimde bulunan 1. nesil Webley Patriot 6,35 i satmayı planlıyorum. Diana Magnum 350 almayı planlıyordum gel gelelim bu gün Benjamin - Super Streak ile tanıştım. Tabii bu tanışma sadece web de araştırmalarım sonucunda oldu. Aşağıda linkini vereceğim tüfeği daha önce kullanan, bu konuda fikirleri ve görüşleri olan arkadaşlar var mıdır sitemizde?

Benjamin - Super Streak

https://www.yatagun.com.tr/det…_Super_Streak=&ID=971

4,5mm = 1500 FPS

5,5mm = 1200 FPS

bu tüfekle gösterilen dürbün kaliteli midir? Tüfek nasıldır? Dampa ayaklık üstünde midir vs vs? Tabii ki birde Diana Magnum 350 nin 4.5mm olanıylada kıyaslamak gerekecek. Kalite olsun, atış düzgünlüğü olsun, stabilite gibi kıyaslamalar.

Şimdiden teşekkürler ...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Ov3RPoWeR ().

• Bu model yeni çıktı kullanan birisini bulmak zor olur. 1500 fps abartı bir hız olmakla beraber, tüfeğin 5,5 mm olanı yok bildiğim kadarıyla. 4,5 mm yakın mesafelerde etkiliyken uzak mesafe atışlarında çıkış hızı daha düşük olan 5,5mm silahlarla daha büyük güç aktarımı sağlanır. Bu yüzden 4,5 mm çıkış hızları (burada zaten abartılmış) sizi yanıltmasın. Bu kadar para verilecek tüfeğin görülerek alınması daha uygun olabilir.

• Official Post

İlker sana katılıyorum, Distribütor firmanın verdiği veriler girilmiş YataGun'a, sanırım oldukça hafif bir peletle test edilmiştir.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Zaten silah hız verilerini satıcılar değil! silahın üreticileri giriyor bunuda hatırlamakta yarar varmış :) Sanırım testlerde plastik ceketli, üflesen uçacak peletler kullanılıyor.

• İlker sana katılıyorum, Distribütor firmanın verdiği veriler girilmiş YataGun'a, sanırım oldukça hafif bir peletle test edilmiştir.

Mustafa abi bu silahı test edebilecek en iyi kişi sensin sanırım : ). Bu arada yaptığım araştırmalar sonucu silahın 5,5mm olanınıda buldum birçok sitede var. Sanırım sadece yatagun getirtmemiş ...

• Bilenlere danışmakta yarar var. Yeni bir havalı tüfek almak üzereyim. Crosman nitro piston ile Benjamin discovery arasında teknolojisi açısından bir seçim yapmak gerekse hangisini tercih edersiniz?

• Bilenlere danışmakta yarar var. Yeni bir havalı tüfek almak üzereyim. Crosman nitro piston ile Benjamin discovery arasında teknolojisi açısından bir seçim yapmak gerekse hangisini tercih edersiniz?

Discovery :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png