En iyi BB

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar, aranıza yeni katıldım;

geçtiğimiz günlerde walther cp99 compact aldım, yanında hediye olarak gamo round bola 4.5 mm kurşun BB verdiler, siz hangi BB leri tavsiye ediyorsunuz?

galiba daisy avanti ve copperhead en iyileri ?(

• Official Post

Merhaba Teoman bey

Foruma hoşgeldiniz.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• hoşgeldiniz. sizi tanışalım bölümüne de bekliyoruz :)

• Çelik olmasın kurşun olsun daha az sekiyor diye duydum ve gözlemledim. Siz de zaten kurşun kullanıyormuşsunuz. Çeliğe geçmeyin diyebiliyorum, kurşun markasını daha sık kullananlar önerebilir sanıyorum.

• Merhabalar,

Silahınız hayırlı olsun aynısından bende de var. Ben genelde bb ile kullanıyorum. Fiyat olarak daha avantajlı ama ktheb de belirttiği gibi çelik bb ler çok sekiyor. Dolayısıyla yakın mesafe kullanıyorsanız sekeceğini göz önünde bulundurarak muhakkak gözlük takın. Çeliğin kuşuna avantajı fiyat + şişe kırabilmesi. Farklı marka olarak kurşun için Gamo Round önerebilirim.

Weihrauch HW 100 S .22 - Nikko Stirling 8 - 32 x 60 IR
    Webley Scott Raider .22 - Bushnell 6 - 18 x 50
    Gamo Stutzen .177 - Airrifle 6 - 12 x 50
    Daisy 717 .177
    Baikal Drozd .177 - Walther Red Dot
    Walther CP 99 Compact .177 BB
    Double Eagle M83 - Airsoft
    Tokyo Marui Steyr AUG - Airsoft
    marmarateam.png

• slm ben hamo p 23 kullanıyorum eger bb kullacaksanız size bu bb leri kullanmanızı tavsiye ederim gamo nu bb leri zamanla şişiyor ve cok ta düzgün degiller oksit yapıyorda olabilir tabi bunu önüne biraz kutu içine yag damlatıp (cok az 1 damla kadar) önüne gecebilirisniz.crosman bb lerinde bu sorunla karsılaşmazsınız dışındaki kaplama yüzünden yada biraz daha küçük olması nedeni ile gamolardan daha iyi gidiyor ve şişe kırmaya birebir saygılar iyi atışlar

Hatsan AT44WX10 Premium Combo PCP( Lother Walther Namlulu)
    gamo cfx royal (22) 5.5 +3 9 40 dürbün +tek parça ayak
    gamo p23 ortopedik kabza (17) 4.5
    ilk göz agrım markası belli degil (17)4.5
    zoraki 914 9mm
    double eagle 9mm
    Optima Red Dot
    HATSAN MOD 95 SAS

• teşekkürler arkadaşlar 1500lük copperhead aldım,