Webley Patriot Sökme(yardım lazım)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar webleyimi söktüm fabrika yağlarından ayırdım yeğladım fakat tekrardan toplarken yayla birlikte emniyet mandalını yerine otutturamıyorum.Mandalsız yerine oturuyor fakat mandalla ikisi oturmuyor.Acaba bendemi yanlışlık var lütfen acil yardım belkiyorum.Saygılar.

• enis merhaba emniyet mandalınna piston dan giren küçük bir dil var birde küçük plastik bir top var

onları yerlerine oturttunmu?

• İşim zor ozaman.Çünkü tüfeğin alt kısmını yere gelecek şekilde koyuyorum ve namludan bastırıyorum fakat emniyet mandalı biraz daha uzun olduğundan kasma yapıyor.Başka nasıl yayı oturtabilirim ki?

• bir kişi daha bul emniyet mandalı yere gelsin mandalı bezlen sar biriniz namlu tarafından

bastırsın diğeriniz diğeriniz alttan pimi yada bir tornavida geçirin

• Mandalı bir telle sıktım ve oldu fakat 2 kılo verdim ne zormuş be :cursing: .Bu arada yardımınız için teşşekkürederim....

Tetik tertibatını toplayamadım bana bu konuda yardım edebileçek bir arkadaşım varmı?

• esas zor orası sitedeki webley patriot link lerinden birinde şema var ona göre

toplaya bilirsin önce tetiği topla sonra yayı tak kolay gelsin ?(