AT 44 WX 10 10 metre 5 atış

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://img142.imageshack.us/img142/1966/dscn4737b.jpg] raider single shot tüfeğimi sattıktan sonra lw namlulu bir pcp arayışına girdim. gönlüm hep t 12 den yana oldu ama işin içine maddi imkanlar girince at 44 wx 10 a razı oldum. şimdilik beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor. sizinle paylaşmak istedim. zamanın ve havanın müsait olduğu uygun bir zamanda 50 m grup yapıp, resmini de ekleyeceğim. saygılar.

6-24*50 tasko

• Ellerinize sağlık güzel grupma diyeceğimde ortada grupman göremedim. ;şrofls;.
    Onun için ellerinize sağlık,güzel bir tek delik olmuş diyorum. ;tese;kkur
    Bu AT 44 gözüme hoş gözükmeye başladı.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Blackboy55 ().

• Ellerinize sağlık güzel grupma diyeceğimde ortada grupman göremedim. ;şrofls;.
    Onun için ellerinize sağlık,güzel bir tek delik olmuş diyorum. ;tese;kkur
    Bu AT 44 gözüme hoş gözükmeye başladı.

Tek delik daha ne olsun ;d;

güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. aslında tüfeğin 10 m grupmanı 1cm kadardı (cnc) . tüfeğe küçük bir müdahaleyle bu grupları rahatlıkla çıkarır oldum.

6-24*50 tasko

• sevgili at 44 wx 10 kullanan arkadaşlar! gruplarınızı daha da küçültmek istiyorsanız yapacağınız işlem çok basit . nalburdan alacağınız teflon sargı ve japon yapıştırıcısı.tüfeğin namlu bloğunda çapaklar mevcut (benim tüfekte vardı) ve sürekli 50- 100 atıştan sonra namlu dışı o ringlerini zedeliyor. namlu, basınçlı havanın etkisiyle az da olsa sağa sola oynama yapıyor. . ben gövdedeki bu çapakları çok değerli bir üstada temizlettim .fakat bu grupları bir türlü küçültemedim. daha sonradan farkettim ki namlu bloğu namlunun girdiği kısmın çapına göre çok çok az da olsa daha geniş. tam olarak kavrayamıyor. blok üstündeki iki küçük allen vidayı ne kadar sıkarsanız sıkın çözüm olmuyor. nalburdan teflon aldım ve namluyu bloğa yerleştirmeden önce yeteri miktarda namluya sararak ( deliği kapatmadan) bloğa yerleştiridim .bu sorun ortadan kaldırdım. garanti olsun diye gövdeyle namlunun birleştiği noktaya çok az japon sürdüm . deneyin sonuca sizde sevineceksiniz. :)

6-24*50 tasko

• sevgili at 44 wx 10 kullanan arkadaşlar! gruplarınızı daha da küçültmek istiyorsanız yapacağınız işlem çok basit . nalburdan alacağınız teflon sargı ve japon yapıştırıcısı.tüfeğin namlu bloğunda çapaklar mevcut (benim tüfekte vardı) ve sürekli 50- 100 atıştan sonra namlu dışı o ringlerini zedeliyor. namlu, basınçlı havanın etkisiyle az da olsa sağa sola oynama yapıyor. . ben gövdedeki bu çapakları çok değerli bir üstada temizlettim .fakat bu grupları bir türlü küçültemedim. daha sonradan farkettim ki namlu bloğu namlunun girdiği kısmın çapına göre çok çok az da olsa daha geniş. tam olarak kavrayamıyor. blok üstündeki iki küçük allen vidayı ne kadar sıkarsanız sıkın çözüm olmuyor. nalburdan teflon aldım ve namluyu bloğa yerleştirmeden önce yeteri miktarda namluya sararak ( deliği kapatmadan) bloğa yerleştiridim .bu sorun ortadan kaldırdım. garanti olsun diye gövdeyle namlunun birleştiği noktaya çok az japon sürdüm . deneyin sonuca sizde sevineceksiniz. :)

elinize sağlık, sonucu düzelttiğine göre doğru teşhis-tedavi olmuş. bunu yazınca kızıyorlar ama:

1. çapaksız üretselerdi, (3 kuruş maliyet)
    2. namlu çapına uygun delik açılsaydı (sıfır maliyet)

başka bir üyemizde 2 şarjörün delik çaplarının farklı olduğunu ve vuruş noktasının değiştiğini tespit etmiş.

3. şarjör deliklerini aynı çapta delseledi (sıfır maliyet)

daha iyi olmazmıydı?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• çok başarılı... Tebrikler

-----

ah hatsan ahh tüfeği alan memnun ama işçiliğin şüpheliii

benim okuduklarıma göre hatsan şu işçiliği değiştirse bence bir çok kişi fx lerden vazgeçecek tabi bunun için hatsanın fx gibi kaliteli işçilik ve tasarımlar ortaya koyması gerekir...

-----
    bu arada ORONTES nickli abim yaptığın işlem seni başarıya götürmüş belliki peki bir kaç resim ile tüfeğe yaptığın uygulamayı görebilir miyiz ? mümkünmü

Gunpower SSS

• düşüncelerinize katılmamak mümkün değil.

güzel grupman elinize sağlık

çok teşekkürler.

tabiiki. tüfeği temizlik için söktüğüm bir ara resimleri çeker ve konuya eklerim.

6-24*50 tasko

• evet . iyi bir fikir. fakat namlu içi o ringi değiştirme ihtiyacı olursa , namluyu yatağından çıkarabilecek bir uygulama olursa daha sağlıklı olur. resimlerde namlu dışı o ringleri henüz takmamıştım. bu uygulamayı yapmak isteyen arkadaşların , namlu dışı o ringleri de taktıktan sonra namluyu yuvaya yerleştirmeleri gerekiyor.

6-24*50 tasko

• Bugün AT44 6.35 tekli tüfeğimi söktüm fakat namlu arkaya kadar uzanıyordu sizdeki gibi kısa değil bu yüzden yerinden hiç oynamadığını farkedince gerisin geri topladım.

• Bugün AT44 6.35 tekli tüfeğimi söktüm fakat namlu arkaya kadar uzanıyordu sizdeki gibi kısa değil bu yüzden yerinden hiç oynamadığını farkedince gerisin geri topladım.

zaten tüfeğinizde bir isabetlilik problemi olmadığı 50 m grup çalışmanızdan belli oluyor. tebrik ederim. demekki sizin kullandığınız at 44 serilerinde ,namluyla beraber başka değişimler de olmuş :thumbup: .

6-24*50 tasko