gümrük işlemleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • erdem bey haksızda sayılmassınız haaa vallaha unutabilirim bayramlasmayı falan :) hatta bayramı bile unutabilirim.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• hakan abi sendemi ya.abi ben silahla giderim el öpmeyedeee ziyateredee x;.z

Hw 97k

• bak oda mantıklı tüfegi omuzumuza asar bayramlasmaya öyle gideriz murat. mecbur böyle olacak yoksa daha tüfek elıme gecelı 1 gün olucak sonra ben onu bırakıp bayramlasmaya gidicem olmaaaaazzzz. anca beraber kanca beraber ben nereye tüfegimde oraya ;rofl.;

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Official Post

Silahlar bir saat sonra şirkette olacak, hepimize şimdiden hayırlı olsun, Rıfat bey dışında herkesin silahını bugün Yurtiçi kargoya teslim ediyoruz.

• benimkini de yollamıyorsunuz, hatırlatmak istedim. bayramdan sonra gönderin lütfen.

birde son seferdeki gibi ev adresine göndermeyelim ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Unutmuşum Erdem, sen bana "benim hanımın adına faturayı kes ve eve gönder" dememişmiydin :him:s;,;-

• Unutmuşum Erdem, sen bana "benim hanımın adına faturayı kes ve eve gönder" dememişmiydin :him:s;,;-

yok abi yine karıştırmışsın, hanımın adına FX revolution üzerine bushnell elite 5-15x40 kesip gönderektin. benim adıma sadece s410 :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png