s410 tetik grubu, ayar vidaları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://img4.imageshack.us/img4/6918/410trigger.jpg]

yabancı forumlarda eski bir yazıdan aldım, yeni gelenlerde değişiklik yok ise faydası olur diye düşündüm:

Vida 1 = tetik ağırlığı, en soldaki vida (vida etrafında yay var)

Vida 2 = 1. kademe ayarı, ortada, tetik üzerindeki 2 vidadan kısa olanı

Vida 3 = 2. kademe ayarı, en sağdaki vida

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Abi yanlışlık olmasın, ortadaki vida ilk aşama ayarı, en sağdaki vida ikinci aşama ayarı. Zaten fotoğraftan da anlaşılıyor. İlk aşama vidası tetik serbest haldeyken manivela ile temas halinde. Tetik hareket ettiğinde ilk aşama sonunda en sağdaki ikinci aşama vidası manivelaya temas ediyor.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Abi yanlışlık olmasın, ortadaki vida ilk aşama ayarı, en sağdaki vida ikinci aşama ayarı. Zaten fotoğraftan da anlaşılıyor. İlk aşama vidası tetik serbest haldeyken manivela ile temas halinde. Tetik hareket ettiğinde ilk aşama sonunda en sağdaki ikinci aşama vidası manivelaya temas ediyor.

seni sınamak için yaptım, yazıyı-fotoğrafı aldığım yerdede aynı senin uyarının "ingilizcesi" vardı ;şrofls;.

dedimki hakikaten hata varsa, şimdi Evren atlar düzeltir ;,;-;lol;

afferin... g;$i

.

ankarateam.png

• Haha! Böyle sazanlıklara hiç dayanamam. =)
    Bu arada yazıyı aldığın yerde de yanlış yazılmış olmasının sebebini biliyorum. Orijinal AA kullanma kılavuzunda tetik ayarı bölümünde bir typo yapılarak bu vidalar görselde senin ilk yazdığın hatalı şekilde gösterilmişti, çeviri esnasında farkına varıp düzelttik.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• düzelttim. artık doğru.

.

ankarateam.png